Jak dostać się do wieży siły divinity

Przechwytywanie wieży w Divinity 2 jest jednym z głównych wydarzeń historii, bo on daje bohaterowi nie tylko dom, a cały zamek – z poddanymi i, co najważniejsze, драконьим kamieniem, otwierającym szerokie możliwości. Zanim jednak obalić nekromanty, trzeba jeszcze do niego dotrzeć.

Jak dostać się do wieży siły divinity

Instrukcja

1
Do przejścia bezpośrednio do wejścia wieży trzeba dostać się na Wyspę Wolności, aby wstępnie wybrać ludzi, którzy się z tobą w tę wieżę udadzą. Wybór względu na to, że w zasadzie nie ma wpływu, jednak najlepiej zabrać ze sobą kapitana Hermionę, bo ona może dać graczowi dodatkowy quest.
2
Po wybraniu „pomocników” udaj się do Świątyni Махоса. Zauważ po prawej stronie od wejścia do świątyni występ, na którym znajdują się trzy świece i krzyż – zastosuj książkę, uzyskanych w poszukiwaniu Hermiony i zapal świece. W pobliżu pojawi się Шиссаи w postaci ducha: to otrzymamy dodatkowe zadanie Zdobyć pierścień”. Udaj się do znacznika, podany na mapie, weź pierścień i dopiero wtedy udaj się do wejścia na wieżę Siły.
3
Właściciel konstrukcji (jakiś nekromanta) zacznie rzucać meteoroidy: należy zwrócić uwagę na to, że do tego będzie musiał usunąć pole siłowe. Ponadto, można spotkać tłum najemnych żołnierzy – przedzieramy się przez nich nie w stronę głównego wejścia (змеевидная droga), a do баррикадам, ponieważ można tam znaleźć lidera najemników. Porozmawiaj z nim i добейте małe resztki „armii”, po czym zejść do katakumb, przez które dostać się bezpośrednio do wieży.
4
W piwnicy można spotkać pokój wypełniony potworami – po ich zabiciu wejście na wieżę będzie zawalony. Wokół pomieszczenia i znajdź w nim NPC-więźnia, który powie ci, że wyjście zostanie otwarty przy wyciąganiu pierścień obok jednej z drzwi. Wewnątrz pomieszczenia kliknij na торчащему ściany z cegły (przeszkoda rozpłynie się w powietrzu) i weź beczkę z prochem, stojący w rogu. Z jego pomocą i trzeba usunąć przeszkodę – najważniejsze jest, aby nie podchodzić zbyt blisko w momencie wybuchu. Сохранитесь, gdyż następne pomieszczenie jest bezpośrednio wieżą Siły – tam czekają na ciebie nieprzyjemne przeciwnicy.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.