Jak być czujny w 2017 roku

Złe samopoczucie, letarg, słabość – jest zjawiskiem sezonowym lub stałe. U wszystkich ludzi jest to związane z różnymi przyczynami. Ale najczęściej łączy ich jedno, błędny porządek dnia, złe odżywianie i siedzący tryb życia. Aby być prężnym nie trzeba wkładać wiele wysiłku, wystarczy tylko zmienić swój codzienny tryb.

Jak być czujny

Instrukcja

1
Połóż się spać i wstawać o tej samej porze. Przed snem nie wykonuj żadnych spraw, które pobudzają układ nerwowy. Proszę usiąść i poczytać książkę, spotkać się z przyjaciółmi, wypić filiżankę herbaty z mlekiem. Śpij nie mniej niż 6 godzin na dobę.
2
Rano wziąć prysznic kontrast, a następnie wypij filiżankę zielonej herbaty lub kawy.
3
Ćwicz regularnie, organizm musi być w dobrej formie.
4
Wykluczyć ze zwykłej diety smażone, tłuste i wędzone. W tych produktach wiele substancji rakotwórczych, które zatruwają organizm i powodują uczucie zmęczenia.
5
Witaminy dźwięk organizm, po konsultacji ze specjalistą, może rozpocząć ich przyjmowanie.
6
Jeśli przyczyną otępienia jest w złym śnie, to bierz lekkie środki uspokajające, które pomogą zasnąć.
7
Spacer na świeżym powietrzu nie mniej niż 1 godzinę dziennie. Organy wewnętrzne potrzebują w dopływie tlenu, to w tym przypadku zaczynają aktywnie działać.
8
Dla energii można odbierać energetyki, które są sprzedawane w postaci koktajli lub tabletek. Tabletki nadają się: guarana, żeń-szeń, eleuterokok, kofeina.
9
Jeśli nic nie pomaga, i czujesz ciągłe zmęczenie, to przejść pełne badanie. Być może masz coś złamane.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.