Dokąd pojechać na 8 marca

Dzięki temu, że 8 marca – święto wiosny, można zaoszczędzić na podróży. W tym miesiącu touroperatorów oferuje duże rabaty. Wybór trasy zależy od upodobań turystów, ale dziś można zorganizować wycieczkę praktycznie w dowolnym miejscu na świecie.

Dokąd pojechać na 8 marca

Instrukcja

1
Jeśli twoim celem jest zadowolić swojej żony lub ukochanej dziewczynie, poproś jej pojechać do Grecji. Po pierwsze, można cieszyć się piękną przyrodą, zwiedzania, a przy okazji nabyć wysokiej jakości wyroby futrzarskie, tak jak w Grecji sklepy sprzedające się nimi, w marcu zapewniają klientom znaczne rabaty.
2
Aby opalać się i zrelaksować się z komfortem w marcu, najlepiej wybrać się na wycieczkę do Tajlandia, Emiraty Arabskie, Turcja lub Tunezja. W Tajlandii w tym czasie bardzo gorąco, a opady praktycznie nie ma. Jeśli nie lubisz upał, wybierz Arabskie, w dzień temperatura wzrośnie do +26оС. W Turcji w tym czasie pogoda jest chłodna, ale istnieje możliwość skorzystania z podgrzewanymi basenami. Ponadto, tam jadą miłośnicy narciarstwa. W Tunezji wiosną zimno, ale ceny w kurortach najniższe.
3
Korzystne obchodów 8 marca – wycieczka na wyspy Kanaryjskie, z których największa – Teneryfa. Pogoda w marcu jest super. Jeśli temperatura powietrza w dzień +24оС, woda nagrzewa się do +21оС. Będzie można wygrzewać się na kamienistych plażach, podziwiać żółte plaże z piaskiem, który вычерпывают z dna oceanu Atlantyckiego, pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się wszystkimi увеселительными imprezy, świadczonych na wyspach.
4
Jeśli twoja dziewczyna lub żona – miłośnik aktywnego wypoczynku, zaproś ją odbyć 8 marca w Austrii, Francji, Szwajcarii, Andorze. W ośrodkach tych krajów można nartach, pojeździć konno lub na rowerze, a można i po prostu odpocząć, ciesząc się widokami przyrody i świeżego powietrza. Podobne, ale nieco bardziej skromne wakacje, czeka na ciebie w takich krajach, jak Polska, Bułgaria i Słowacja.
5
Jeśli nie masz urlopu, a ma chęć wybrać się na przejażdżkę na 8 marca, skorzystaj wycieczki weekendowe. Można pojechać na wycieczkę do rosji, na litwę, na Ukrainę lub odwiedzić dwa miasta, na przykład – Sankt Petersburg i Moskwę. Dobrym rozwiązaniem podróży – jednodniowa wycieczka do jednego z najstarszych rosyjskich miast. Podróż w Toruń lub Углич zapamiętasz na zawsze, jeśli z tobą będzie ukochany.
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *