Do czego służy łóżko masujące

Wyrażenie „łóżko masujące” brzmi bardzo kusząco: raz są przyjemne skojarzenie. Łóżko masujące łączy znane od dawna poszczególne technologie leczenia: ogrzewanie, masaż punktowy i рефлексотерапию w jedną procedurę. W końcu okazuje się nie tylko łóżko, a cud-łóżko.

Do czego służy łóżko masujące

Instrukcja

1
Termiczne łóżko masujące, stosując metodę uzdrawiania masażu i równomiernie rozprowadza ciepło, wpływa na punkty akupunktury. Każdy organ w ciele człowieka ma jedną lub kilka takich punktów, więc naciskać na nich, można oddziaływać na konkretny narząd, wymagający leczenia. Tym wpływem przyśpieszają metabolizm, a organizm przez ruchowej energią. Poruszając się po mięśni pleców, masaże głowy rozciągnąć kręgosłup, korzenie nerwowe przestają сдавливаться. Eliminuje ból, przywracany jest ograniczona unerwienie, normalizuje funkcję narządów wewnętrznych.
2
Promienie podczerwone o długości fali do 1000 mikrometrów, pomagają przy zdjęciu napięcia, zmęczenia, pozbyć się bólu, poprawia krążenie obwodowe. Dzięki normalizacji procesów metabolicznych z organizmu pojawia się nadmiar tłuszczu, zapobiega i spowalnia proces starzenia, zwiększa aktywność ruchowa.
3
Ciepło eliminuje ostre bóle, które występują podczas миозите i lumbago. Termoterapia, działając na punkty akupunktury, pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie jelit i narządów wewnętrznych, pobudza лимфооток i krążenie krwi, zwiększa odporność organizmu na różne choroby. Wykorzystanie ciepła odzyskuje ruchomość kręgosłupa, usuwa i zapobiega jego wykrzywienie.
4
Ale niektórzy lekarze nie podzielają powszechnego podziwu masażu łóżka. Twierdzą, że mogą cieszyć się po prostu zmęczony, fizycznie zszargane, ale wyłącznie ludzie zdrowi, bez żadnych poważnych chorób. Jak by to nie było, ale przeciwwskazania u łóżku masażu jest. Jej nie można korzystać z:-małym dzieciom;-kobiety w czasie miesiączki, na ekranie lub ostatnim etapie ciąży;-osobom z procesami zapalnymi (gorączka, choroby skóry);-zaostrzenie chorób przewlekłych, zwłaszcza przy kamieniach w nerkach, wątrobie, pęcherzyku żółciowym;-przepuklin lub zabiegu na kręgosłupie;-nadciśnienie tętnicze, romans serca, кардиостимуляторе;-w przypadku jakichkolwiek sztucznych narządów i naczyń krwionośnych;-w chorobach nowotworowych,.
logo
Article Categories:
Masaże i SPA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *