Co kupić żonie na 8 marca

Żonaty mężczyzna co roku, zbliża się święto 8 Marca, zaczyna łamać głowę nad pytaniem: co podarować swojej „połówce”? Trzeba powiedzieć wprost: ciężkie pytanie! Przecież chcemy, aby prezent szczerze zadowolony żonę, a do tego trzeba dobrze się orientować w jej upodobaniach, przyzwyczajeniach. A jeśli do tego weźmiemy pod uwagę, że w takich czysto panie takie rzeczy jak kosmetyki, perfumy, piękna bielizna, 99% ludzi nie zna się „z definicji”, to pozycja męża nie z płuc. Jaki prezent wybrać?

Co kupić żonie na 8 marca

Instrukcja

1
Można ograniczyć się standardowy zestaw: bukiet kwiatów i pudełko czekoladek. Najważniejsze jest to, aby przy tym koniecznie mówili miłe, ciepłe słowa, i z delikatnym uśmiechem. Ale, oczywiście, jeśli to właśnie w tym okresie żona siedzi na diecie, walcząc z nadwagą, cukierki daje jej wyraźnie nie warto. Zamień
te ich jakiś skromny, ale piękny upominek.
2
Korzystne – kosmetyki i perfumy. Ćwicz spostrzegawczość, przyjrzyj się, jakie perfumy i kremy cieszy się twoim ulubionym. W skrajnym przypadku, poszukaj rady u kuzynki żony lub bliskiej przyjaciółki. Jeśli masz dorosła córka – miała pani dużo szczęścia. Oh, ona bezbłędnie podpowie, co warto kupić mamie. A tam już, zwróć uwagę na swoje możliwości finansowe. Minus „kobiecego” opcje – płeć piękna źle potrafi trzymać języki za zębami. I krewną i przyjaciółką, a nawet własna córka, – wszystkie one mogą przysięgać, że słowa nie powiedzą swoim благоверной. Ale czy duże prawdopodobieństwo, że nie проболтаются? Więc zdecydujcie sami.
3
Bez wątpienia piękne, gustownie dobrane pierścionek lub kolczyki, ucieszy kobietę. Wymagane minimum: wiedzieć, jakie szlachetne lub półszlachetne kamienie małżonka lubi, a które nie. No i przy okazji, jaki rozmiar pierścień trzeba kupować. W skrajnym przypadku, jeśli nawet trochę nie trafisz z rozmiarem, pierścień potem zawsze można rozciągnąć lub skurczyć. Najważniejsze, aby jego wygląd zadowolony małżonka.
4
Jeśli żona uwielbia podróże, i możliwości finansowe pozwalają – wybór prezentu staje się bardzo łatwe przedsięwzięcie. Kup wycieczkę dla dwóch osób. Oczywiście, najpierw dobrze by było dowiedzieć się, jaki kraj chciałabyś odwiedzić twoim „połowa”, czy nie ma przeciwwskazań do takiej podróży, na przykład ze względów medycznych.
5
No, a jeśli żona interesuję się zdrowym stylem życia, zajmuje się wychowaniem fizycznym, starając się przywrócić dawną harmonię – twój prezent w postaci karnetu w klubie fitness lub basen, na pewno ucieszy ją i trzeba dopasować.
6
Jednym słowem: bądź wyobraźni. I pamiętaj – nie kwota, którą będzie kosztować prezent, a szczerość twoich uczuć, delikatne słowa miłości i wdzięczności.
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *