Jak pogratulować 8 marca żonę

Bliscy ludzie zawsze potrzebują twojej troski i uwagi, ale zachwycać kobiet 8 marca trzeba szczególnie. Prezent zakupiony w góry, to obowiązkowy element wiosennego święta pięknych pań. Ale wręczyć kwiaty i pogrzebać w tv – to nie jest najlepsza opcja pozdrowienia dla żony.

Jak pogratulować 8 marca żonę

Trzeba

  • – bukiet;
  • – prezent;
  • – śniadanie do łóżka.

Instrukcja

1
Dokładnie ukryj prezent i kwiaty, aby nie zepsuć niespodzianki. Postaraj się wstać dużo wcześniej żony, aby zrobić świąteczny śniadanie. Delikatnie smażyć jajka-gotowane i ostrym czubkiem noża wyciąć kwiat i serce. Gotować mocna kawa lub świeży napar herbaty.
2
Zjedz w najbliższą cukiernię za świeże wypieki – ciepłe powietrze rogaliki galerię swoją żonę! Przykryć tacę piękną serwetką, umieścić talerze z jedzeniem, filiżankę z aromatyczną kawę i małą вазочку z kwiatem.
3
Obudźcie żonę delikatnym pocałunkiem, opowiedz nam o swojej miłości do niej. Przygotowane przez was śniadanie je we dwoje, oboje wymagają siły! Dbać o ukochanego, przynieść suplementy, traktuje cukierki i podawać chusteczki. W ten dzień nie zapomnij umyć naczynia.
4
Gdy żona idzie do łazienki, wyjąć kwiaty i prezent, aby spotkać żonę dzidami. Pogratulować ukochanej z okazji i ująć w swoje ciepłe ramiona. Zapytaj ją, jak ona chce spędzić więcej czasu. Nawet jeśli twoja ukochana żona chce jechać do mamy, nie odmawiaj jej tej przyjemności.
5
Zaproponuj kompromis – być u teściowej na chwilę, a potem iść na premierę hollywoodzkiego filmu lub usiąść w restauracji. Nie отсиживайтесь w samochodzie, jeśli żona pójdzie na spacer na zakupy. Kobiecie nie wystarcza uwagi ukochanego mężczyzny, kiedy ona stara się na nowe rzeczy. Podaruj swojej ulubionej jeszcze jednym prezentem! Zestaw koronek bielizny sprawi przyjemność nie tylko żonie, ale i ci.
6
Mów komplementy i czułe słowa, nosić ukochaną na ręce i nie pozwól, aby koncerny z nich nękany ten uroczysty dzień. Nie pamiętaj o kanapie i butelce piwa, kup dobre терпкое wino i godnie zakończyć wieczór, wielokrotnie udowadniając swoją miłość do żony.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.