Co kupić mężowi na 23 lutego

23 lutego szczególnie chce zadowolić ukochanego mężczyznę. Ale wybór prezentu – to trudna i odpowiedzialna sprawa. Nie leń się i wybrać się na poszukiwania prezentu. Prezent powinien być wyjątkowy i znajdować się dokładnie do twojego małżonka. Trudno go zadowolić pamiątek cacko lub kolejny dezodorant, kupiony w najbliższym supermarkecie.

Co kupić mężowi na 23 lutego

Instrukcja

1
Jeśli twój mąż doświadczony komputerowy użytkownik, to podaruj mu nowe gadżety: w ergonomiczną klawiaturę, nową kamerę, potężne głośniki, słuchawki lub флешкарту z większą ilością pamięci. Doskonałym prezentem będzie nowoczesny tablet lub telefon komórkowy z dostępem do internetu i wiele różnych przydatnych funkcji. Jedyny minus takich prezentów – wiele zależy od twoich możliwości finansowych.
2
Jeszcze jeden kopalnia pomysłów do wyboru prezentu — to hobby małżonka. Zapalony rybak docenione nową wędkę lub sprzęt wędkarski. Jeśli twój mężczyzna namiętny miłośnik to nowoczesne radio samochodowe, piękny zestaw pokrowców lub certyfikat na remont i konserwacja samochodu to świetna opcja na prezent na 23 lutego. Sportowego kibica zafundować bilety na mecz ulubionej drużyny lub „na wszelki wypadek” marki sportowej koszulkę.
3
Podaruj małżonka karnet na wizytę w siłowni, kręgielni klubu lub basenu. Kilka sesji masażu też będą bardzo przydatne.
4
Chcesz zaskoczyć męża i zrobić niezapomniane wakacje? Zapłać mu kilka lekcji wspinaczki lub ekstremalnej jazdy. Teraz są specjalne firmy, które organizują dla ciebie lot balonem lub unoszące się w аэротрубе. Wyrzut adrenaliny i niesamowite wrażenia gwarantowane, ukochany mężczyzna z pewnością doceni taki prezent.
5
Jeśli w życie zatrudnienia rzadko spędzić czas we dwoje, to w męski święto zorganizować męża romantyczny wieczór. Smaczna kolacja, wino i świece pomogą ci stworzyć intymną atmosferę. Преподнесите mu jako prezent striptiz w twoim wykonaniu. Prawda, trzeba będzie wcześniej potrenować taniec, a jeszcze lepiej wziąć kilka lekcji na specjalnych szkoleniach. Jest jeszcze jedna opcja — jest to masaż erotyczny z kontynuacją.
6
Najważniejsze, wybierz prezent z miłością, z pragnieniem, aby zaskoczyć i dostarczyć radość małżonka. Zapraszamy na swego obrońcę w ten zimowy dzień lutego!
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *