Zwyczaj dawania w Walentynki

Walentynki to piękne romantyczne święto, które z powodzeniem wykorzystany w Rosji. Prezenty dają sobie zakochani, przyjaciele i po prostu dobrzy ludzie. Ale do tego dnia nie nadają się zwykłe prezenty, wszystkie rzeczy, które możesz dać, muszą być согреты ciepłem swojego serca. Wszystkie one muszą być „sercowymi” w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Zwyczaj dawania w Walentynki

Trzeba

  • – kartki-kartki walentynkowe;
  • – czerwone róże;
  • – zabawki i różne przedmioty w kształcie serca;
  • – czekolada i cukierki.

Instrukcja

1
Notatki i pocztówki, które chce pan, żebym w ten dzień do siebie, nazywane są „валентинками” dlatego, że ksiądz Walenty napisał liścik do swojej dziewczyny, będąc приговоренным na karę śmierci za ślub rzymskich legionistów. Podpisał on to przesłanie: „Twój Walenty”, i najpierw liściki miłosne napisane przez romantyków 14 lutego, były anonimowe i w końcu stał się właśnie taki podpis, co zrobił ksiądz.
2
Z głębi wieków dotarła do nas ta tradycja – pisanie listu do ukochanej. Nazywają po imieniu romans-księdza – „walentynki”! Oprócz miłosnych listów w ten dzień w zwyczaju dawać serca. Ten prezent można kupić, rysować, rzeźbić, piec, haftować, połączyć, fałszować, splot, czyli zastosować dowolną umiejętność, jaką posiadasz. Najważniejsze jest to, że trzeba robić to z czystym sercem.
3
Dla włochów ten dzień jest „słodki” i dają one sobie nawzajem, oczywiście, wszystko co smaczne z wyrobów cukierniczych. Czekoladki w kształcie serca, podaruj i swoim ukochanym. Zawiń je w czerwoną folię i włóż do pudełka, do którego należy dołączyć notatkę-walentynkę. Firmy, выпекающие ciasta, udzieli państwu usługi w zakresie produkcji produktów z twoimi zdjęciami. To będzie wspaniałą niespodzianką dla ukochanej osoby!
4
Jeszcze jeden symbol Walentynek jest czerwone róże. Wręcza rano 14 lutego, bukiet czerwonych róż ukochaną kobietę i oboje, że jest prawdopodobne, nie wejdziecie do pracy w ten dzień i spędzić go razem.
5
Stwórz niesamowity bukiet z balonów, „walentynki”, kolorów, małych miękkich zabawek i słodyczy dla swojej ukochanej. Ta niezwykła ikebana uderza ją w samo serce.
6
Znajdź wesołych pluszowych kociąt, młodych zajęcy i niedźwiadki, z umieszczonego w puszyste nogi miękkie serca. Wszystkie produkty są w kształcie serc lub z ich wizerunkiem nadaje się na prezent na dzień zakochanych. Kawałek mydła, świece, ramki do zdjęć, naczynia kuchenne, rękawice, pokrowce na różnego rodzaju rzeczy, dzianiny czapka – jest wiele rzeczy które można znaleźć na prezent dla ukochanej
7
Podaruj ukochanej romantyczną kolację i wieczór w jacuzzi. Taka niespodzianka można zorganizować samemu lub zamówić u profesjonalistów.
8
Zrób kartkę-walentynkę muzycznej lub mówiącym głosem. Plik audio można nagrać na płytę i dołączyć do listu z twoich ciepłych słów miłości.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.