Jak spędzić walentynki z chłopakiem

Mówią, że na świecie nie ma nic silniejszego miłości. I Walentynki – idealny dowód. Istnieje legenda, według której w Starożytnym Rzymie dekretem cesarza Klaudiusza chłopcom i dziewczynom nie wolno było się żenić, bo mężczyźni, których nikt nie czeka w domu, służyli lepiej. Ale chrześcijański kapłan Walenty potajemnie udzielał ślubu pary, za co został stracony przez cesarza. I pamięć o nim zakochani miliony kochających ludzi obchodzą to święto. Oczywiście, najbardziej aktywnie przygotowują się do Валентинову dnia dziewczyny, którzy chcą spędzić ten dzień tylko ze swoim mężczyzną.

Jak spędzić walentynki z chłopakiem

Instrukcja

1
Przy okazji, rzymskich niezamężne dziewczyny i dały początek rzucać w oddzielną szafkę karteczki ze swoimi imionami, które stały się pierwowzorem współczesnych walentynek, a stanu wolnego młodzi ludzie z ciekawością i nadzieją na spotkanie z piękną nieznajomą znajdowano je stamtąd. Na Zachodzie dziewczyny 14 lutego, jak to możliwe zaszył się w domu: uważano, że pierwszy mężczyzna, kogo widzą w tym dniu, musi stać się wybrańcem. Tak jak w domu byli słudzy płci męskiej, dziewczyny осторожничали i nie ukazywali się nikomu na oczy.
2
Oczywiście, teraz takich tradycji nie ma, i w Walentynki dziewczyny starają się podarować ukochanej osobie jak najwięcej czułości i pieszczoty. Na dobry początek wakacji będzie śniadanie do łóżka dla ukochanego mężczyzny. Co to będzie, zależy od ciebie: naleśniki z wiśni dżemem, kawa z pianką lub tosty w kształcie serca, – najważniejsze, aby w tym momencie byli blisko ukochanej, który z pewnością doceni twoje starania.
3
Jeśli w tym dniu jesteście wolni i możecie spędzić go razem, spróbuj ponownie przeżyć słodkie chwile swojej pierwszej randce. Udaj się do tego samego kina lub kawiarni, zamówić te same potrawy i napoje, podziel się ze sobą najbardziej cenionych marzenia. To pomoże ci zbliżyć się jeszcze bardziej.
4
Aby w swojej mowie nie wydawać się banalne i nie używać corocznie powtarzające się momenty uroczystości, zastanów się wcześniej, niż można zaskoczyć swojego mężczyznę w ten dzień. Jeśli zajmuje się biznesem, spróbuj zrobić komiks miłosny biznes-prognoza lub biznes plan, narysuj wykresy seksualnych impulsów (powinno ich być z każdym rokiem coraz więcej). Fana muzyki rockowej zadowoli piosenka jego ulubionego zespołu, który wcześniej переделаете, воспев w niej bratnią duszę, i poproś jednego z lokalnych grup nagrać na płytę. A gratulując zwykłego kierownika sklepu agd, zorganizować adware show. W ramach proponowanego modelu, oczywiście, można. I twoje „szybkie w przygotowaniu kolacji”, „slim” i funkcja „ochrony domu ukochanego mężczyzny od kurzu” zapamięta go na długo.
5
Nawet jeśli na walentynki wypadają zawody w biathlonie turniej piłki nożnej czy boksie, które twój mężczyzna kocha i czuwa nad wszystkimi meczami i losem sportowców, nie ma powodu, by odwoływać ani wakacje, ani oglądać. Spróbuj je połączyć, tym bardziej, że wiedział o nich będzie z góry. Zamów w firmie wyspecjalizowanej osobiste koszulki: na plecach – logo i nazwę swojej ulubionej drużyny swojego mężczyzny, a na piersi napis „To moja dziewczyna” i „To jest mój mężczyzna”. I udaj się w sport-bar. Podziwu spojrzenia wszystkich pozostałych kibiców i duma ukochanej mężczyźni za swój odważny akt i piękny prezent będą zabezpieczone.
6
Co do prezentu, to wybór może być przytłaczająca: stylowy szal, torebka czy spinki do mankietów, ulubiony zapach perfum lub kolejnej płyty z grą. Również dodatek do głównego prezentu można dołączyć Dyplom najlepszego mężczyźni/ męża/ kochanka/ Casanovy, itp. Wymień jego cechy i umiejętności, które cię fascynują, i wręcza dyplom. Wydrukować go lepiej z góry, a w tle umieścić swoją ogólną zdjęcie, gdzie wy się całujecie lub całujecie.
7
Niezależnie od opcji spędzenia Walentynek wybierzesz, najważniejsze – aby być z ukochaną osobą. Przecież w starożytności czternastego lutego obchodzono jeszcze Dzień ptaków. Ludzie wierzyli, że właśnie w ten dzień ptaki wybierają sobie kilka przededniu nowej wiosny, która na pewno przyjdzie do domu, gdzie jest miłość i szczęście.
logo
Article Categories:
Jquery. Walentynki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *