Jak zwiększyć szybkość dc strong

Aplikacja DC Strong służy do pobierania różnych plików i wyszukiwania zasobów w sieci Direct Connect. Jego prosta konfiguracja, szerokie możliwości do wymiany plików w sieciach lokalnych i w internecie sprawiają, że ten program jest jednym z najbardziej popularnych klientów.

Jak zwiększyć szybkość dc strong

Instrukcja

1
Podczas korzystania z DC Strong program sam wybiera największą prędkość, analizując kilka źródeł. Jednak czasami użytkownicy aplikacji DC Strong niezadowoleni z czasem na pobieranie i wymagają znacznie wyższych prędkościach. Jeśli chcesz zwiększyć szybkość pobierania, przede wszystkim należy sprawdzić wersję zainstalowanego klienta DC Strong. Im starsza wersja, tym niższa prędkość.
2
Na prędkość wysyłania często wpływa konfiguracja programu DC Strong w obszarze dystrybucji. Aby program DC Strong szukała nie tylko źródła z pełnymi plikami, ale i źródła z częściami plików, kliknij menu „Ustawienia”. Wybierz zakładkę „Zaawansowane” i usuń znacznik w wierszu „Nie pokazuj zabronione pliki” (dotyczy to niedokończonych plików WinMX, KaZaa i inne).
3
W celu przyspieszenia jezdzie można zmienić ilość slotów mini-gniazd w sekcji „Kuli”. Jak zwykle, w punkcie „Pobieranie gniazd” użytkownicy wskazują 1 lub 2 gniazda, co prowadzi do wzrostu liczby użytkowników, czekających w kolejce na pobieranie, i to do zmniejszenia liczby dostępnych źródeł. Dlatego ilość slotów lepiej ustawić liczbę w przedziale od 6 do 10.
4
Co do wymiany plików z opisami zawartości dysku (mini-sloty), to tutaj na prędkość pobierania wpływa opcję „Rozmiar mini pliku”. Im bliżej jest do 1000 Kb, tym szybciej użytkownicy będą mogli dowiedzieć się zawartość swoich plików, i tym większa będzie prędkość pobierania.
5
Często źródłem niskiej prędkości jezdzie jest prędkość twojego rozdania. Przejdź do sekcji „Ustawienia”, wybierz „Zaawansowane” i opcję „Dodaj inne pliki do rozdania”. Jeśli zaznaczysz tę opcję, inni użytkownicy otrzymają dostęp do części swoich pobranych plików, a można z kolei uzyskać dostęp do tych plików, w których potrzebujesz sami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.