Jak zrozumieć cielca

Jeśli podoba ci się mężczyzna-Byk, zrozumieć, взаимен czy zainteresowanie, czasami dość trudne. Тельцам potrzeba czasu, ażeby upewnić się w swoich uczuciach. Jednakże, istnieje kilka wskazówek, które pomogą ci zrozumieć mężczyznę-Taurus.

Jak zrozumieć cielca

Instrukcja

1
Nie czekaj ze strony mężczyzn-Taurus szybkiego rozwoju sytuacji. Dla Byka bardzo charakterystyczne dość długo owijać w bawełnę i „przyglądać” się do ciebie. Okres ten może trwać jeden miesiąc. W tym czasie odkryć jego pasja może pomóc żywym przejawem zainteresowania do ciebie, чередующееся z nagłą chłód i usunięcia.
2
Zwykłe kobiece, na przykład, flirt, a flirt, na Cielca, prawie nie działają. Więc nie zdziw się, jeśli mężczyzna-Byk nie będzie reagować na twoje flirty. Nie próbuj zrozumieć człowieka-Byka, próbuje wywołać u niego zazdrość. Uwagę na innych mężczyzn, choć powierzchowne, Taurus tylko zrazić.
3
Charakter Byka wyróżnia się praktycznością i powolność, więc nawet gdy mężczyzna-Byk zacznie za tobą opiekować, nie oczekujcie od niego objawów burzliwe namiętności. Ale czy na pewno możesz liczyć na romantyczne spacery, miłe i słodkie prezenty itp.
4
Jasne cechą charakteru Taurus jest konserwatyzm. To wpływa na jego poglądy na temat roli kobiety i mężczyzny. Tak, Byk pewien, że głównym w parze może być tylko mężczyzna. Dlatego on nie pozwoli kobiecie mieszać się w jego sprawy, krytykować jego działania i wątpić w słuszność podejmowanych przez niego decyzji. Poza tym, on nie lubi, gdy się nad nim szalony. Jeśli nie jesteś gotowy wziąć te cechy charakteru Cielca, lepiej nie odpowiadaj na jego zaloty.
5
W życie tego samego konserwatyzmu, a także gruntowności mężczyzna-Byk będzie gotowy na poważny związek tylko wtedy, jeśli będzie w stanie w pełni zabezpieczyć swoją rodzinę. Czyli, aby mocno stać na ziemi (a to mu się po prostu należy jak ziemskiego znaku), Cielca trzeba być pewnym jutra. Więc daj mu czas do osiągnięcia wymaganego poziomu materialnej stabilności. Jeśli mężczyzna-Byk odpowiada ci wzajemnością, to staniesz się mistrzynią w jego domu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.