Jak zrobić tak, aby pasta błyszczała

Błyszczące podłogi w domu świadczą o czystości, ciesząc oczy domowników i gości. Ale przy wielokrotnym nakładaniu mastic dla połysku powstający film zanieczyszczone, ściemnia, tracąc atrakcyjny wygląd.

Jak zrobić tak, aby pasta błyszczała

Trzeba

  • – самоблестящее narzędzie;
  • – szmatka lub gąbka;
  • – środek czyszczący do podłóg od самоблестящих pociągów;
  • – sztywna szczotka.

Instrukcja

1
Dla nadania połysku powłoki podłogi nakrywa go самоблестящим полирующим środkiem.
2
Powierzchnia podłogi umyć lub wytrzeć wilgotną szmatką.
3
Idąc najdalej od ściany do drzwi pokoju, nakładać (np. „Самоблеск”, Saihky lattiakiilto, „Виполис”, itp.) w małych ilościach na poszczególne obszary powierzchni podłogi, po czym natychmiast rozprowadzić środek równomierną warstwą za pomocą gąbki lub szmatki na podłodze.
4
Poczekać 30-40 minut. Za okres ten krem stwardnieje i na podłodze powstaje gładka błyszcząca folia z ładnym połyskiem. Aby blask lany stał się silniejszy, powtórz powyższą procedurę 2 – 3 razy. Tarcie to narzędzie nie wymaga.
5
Dwa razy w roku należy zdejmować z powierzchni podłogi całą folię, tak jak jej wygląd z biegiem czasu pod wpływem światła i powietrza pogarsza się, po czym nałożyć nową warstwę самоблестящего środki. W tym celu należy użyć specjalnych rozpuszczalników („Egle”, „Czyszczenia podłóg od самоблестящих pociągów”, itp.): dobrze wstrząsnąć zawartość butelki, rozcieńczyć go z 6-8 l wody i dokładnie wymieszać.
6
Otrzymaną emulsję nanieść na powierzchnię podłogi i odczekaj pięć minut, po czym rozetrzyj wszystkie powłokę twardą szczotką lub gąbką. Zakończ procedurę oczyszczania myciem podłogi czystą wodą.
7
Na oczyszczone podłogę, po tym jak wyschnie, nałóż nową warstwę самоблестящего środki.
Należy zwrócić uwagę
Jeżeli obrabiany podłoga parkiet, to zminimalizować jego kontakt z wodą.

Porada
Самоблестящие narzędzia wykonane na wosk lub bazie tworzyw sztucznych. Środki pierwszej grupy tworzą bardziej sztywną folię, która charakteryzuje się większą odpornością na działanie wody i mniej podatna na zarysowania niż folie, wykształceni z самоблесков na wosk podstawie, które posiadają większą elastyczność.

logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *