Jak zrobić tak, aby chłopak cierpiał

Czasami uczucie egoizmu i niezdolność do wybaczania sprawia, że powodować ból i żal człowiekowi. Budzą ludzkie cierpienie nie jest trudne, najważniejsze jest zrozumieć, po co to robić.

Jak zrobić tak, aby chłopak cierpiał

Instrukcja

1
Jeśli postawisz cel powodować ból człowiekowi, uważaj, aby nie доводите sprawę do skrajności. Większość samobójstw odbywa się mężczyznami, przy czym często idą na to za złe tych stosunków. Dlatego w pragnieniu zemsty trzymajcie się w ramach rozsądku.
2
Najlepiej powodować drobne urazy. Na przykład, иронизируйте nad jego ciała, podaruj mu książkę typu „Jak zbudować mięśnie”. Пародируйте jego sposób mówienia. W razie potrzeby drobnych wad można znaleźć wiele. Wszelkie żywe jakości można interpretować jako wady. Hojny – znaczy źle obchodzi się z pieniędzmi, dobry – to znaczy, że jest słaby, wesoły – to znaczy, że nie jest w stanie realnie patrzeć na życie. To wszystkie drobne wady, ale jeśli powtarzać o nich dość często, można zmusić faceta cierpieć.
3
Jeśli chcesz poważnie obrazić, to trzeba poruszyć uczucia. Jego twórcze doświadczenia trzeba wyśmiać, osiągnięcia – zadeklarować заурядными, a umiejętność budowania relacji – narażać bezlitosnej krytyce. Najbardziej skutecznym sposobem boli – krytykować sprawności seksualnej faceta. To jest najbardziej podatna sfera wielu młodych mężczyzn. Jeśli zdecydujesz się z nim zerwać stosunki, powiedz, że inne kobiety po prostu inaczej w похвалах, bo chcą coś od niego uzyskać. To, oczywiście, okazać się trudne, ale sama myśl stale będzie się kręcić w podświadomości człowieka i zatruwać mu bliskość z innymi dziewczynami. Przecież kobiecie udawać, grać dość łatwo można. To niech zastanowi się, czy to bohater-kochanek, jakiego przyzwyczaiłem się wyobrażać sobie.
4
Jeśli nie chcesz psuć stosunki radykalnie, po prostu zachowuj się w sposób nieprzewidywalny: to schlebia, to boli. Jeśli twoje pochwały są bardzo miłe, a urazy – wpłyną płytko, że będzie cierpiał, ale relacje staną się bardziej wyraziste. Choć taka taktyka nie jest odpowiedni dla wszystkich dziewcząt, a tylko tym, kto czuje nastrój mężczyźni.
5
Zmusić człowieka, by cierpieć nie jest takie trudne. Ale zanim to zrobisz, zadaj sobie pytanie — po co wam to potrzebne. Jeśli to próba udowodnić swoje znaczenie lub wykazać swoją wyższość, to może prowadzić do wprost przeciwnego rezultatu. A jeśli to zemsta za wyrządzone im cierpienia, to przygotuj się do zerwania stosunków. Przecież ludzie tworzą je do tego, aby być szczęśliwym, a nie dla wzajemnych męki.
logo
Article Categories:
Uczucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *