Jak zrobić plac zabaw dla papug

Faliste попугайчики – to bardzo aktywne, towarzyskie i inteligentne ptaki. Potrzebują nie tylko w dobrej pielęgnacji i zrównoważonej diety, ale i w stałej komunikacji i rozrywce. Długi pobyt papuga w klatce może się skończyć разбрасыванием miotu, obracania karmniki i nawet самоощипыванием. Dlatego bardzo ważne jest, aby zorganizować dla niego plac zabaw na zewnątrz komórki.

Jak zrobić plac zabaw dla papug

Trzeba

  • – gałęzie różnej długości i średnicy;
  • – drewniane łaty i kantówki;
  • – kawałek sklejki, deski lub drewniane palety;
  • – zabawki, lusterko, huśtawka, drabinki;
  • – wiertarka;
  • – wieczne wiertła

Instrukcja

1
Plac zabaw dla papugi można kupić w sklepie lub zrobić samemu z dostępnych materiałów. Domowe centrum rozrywki dla ptaków może stanowić prawdziwy gier, które obejmuje wiele różnych luk, жердочек i zabawek. Chociaż nawet najbardziej zwykła gałąź z różnymi konsekwencjami będzie doskonałym placem zabaw dla papugi.
domek dla papug własnymi rękami wymiary
2
Aby zrobić plac zabaw dla papugi samodzielnie, przede wszystkim zastanów się, co to będzie, jakie materiały będą potrzebne do jej budowy. Należy narysować szkic wymyślonej przez was placu zabaw na papierze.
Jak zrobić domek dla bezdomnego kota
3
Teraz zajmijcie się przygotowaniem wszystkich niezbędnych części, które wejdą w projekt gry kompleksu. Listwy drewniane i sztabki można kupić w sklepie. Za gałęziami odpowiedniej długości i grubości, udaj się do lasu lub parku, znajdującego się najbliżej twojego domu.
domek dla papugi falistej
4
Z najgrubszych gałęzi o jednakowej średnicy zbierz rama placu zabaw. Do wiercenia otworów należy używać wiertarki z перьевыми wiertła o różnych średnicach. Jako жердочек użyj zakupione w sklepie listwy drewniane lub gałęzie drzew. Średnica жердочек musi być o połowę mniejsza od średnicy wchodzących w konstrukcję słupków zabaw.
jak zrobić klatkę interesujące dla papug
5
Teraz załączyć konstruktu do tablicy lub sklejce. Lepiej używać jako podstawki do zabaw płytki drewniane palety, które można zrobić z papieru. To sprawi, że sprzątanie za papugą szybkiego i łatwego.
jak nauczyć papugi falistej i prowadzić piłkę
6
Teraz załączyć do wyniku zabaw dla papugi różne zabawki, bezpieczne lustra i huśtawka, zaznacz małe schody. Pamiętaj o tym, że plac zabaw powinien być stabilnej i mocnej.
7
Zrezygnuj z noclegów na placu zabaw dla papugi karmniki. Ptak powinien być zasilany wyłącznie w komórce. Tak będzie łatwiej prowadzić проголодавшегося zwierzę w klatce.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.