Jak zrobic pas z psiej sierści

Sierść psa, ma właściwości lecznicze, ma szczególną strukturę. Подпушек doskonale utrzymuje ciepło, a jest arista drażni receptory nerwowe skóry człowieka, a tym samym powoduje dodatkowy dopływ krwi. Chore mięśnie i stawy należy podgrzewać, z tym doskonale radzą sobie rękawice, skarpety, kurtki, swetry i pasa z psiej sierści.

Jak zrobic pas z psiej sierści

Trzeba

  • – psia sierść;
  • – szprychy;
  • – folia do pakowania пузырчатая;
  • – woda;
  • – wełniane nici.

Instrukcja

1
Długotrwałe i równomierne ogrzewanie zapewni czasową, związane z спряденных nici подпушка psa. Jeśli cierpisz na rwę kulszową, pas należy свалять lub uszyć, wykorzystując całą sierść. Przed прядением należy ją простричь nożyczkami, produkt z tego materiału produkuje lepszy efekt, niż tylko чесаная.
2
Wybierz odpowiedni szprychy, około 5 mm. Weź спряденную wełna, wpisz pięć pętli i zwiąż według schematu: 2 twarzowe 2 изнаночных, przenosząc ich w szachownicę, dwa rzędy. Zrób накид krajowej pętlą na końcu każdego rzędu. Dostaniesz równomierne i symetryczne coś nowego. Szerokość pasa powinna być 25-30 cm.
3
Zwiąż w ten sposób do wymaganej długości, sprawdź obwód talii. Убавляйте, провязывая dwie pętle wraz z rozpoczęciem każdej serii po krajowej. Jeśli na szprychy pozostało pięć pętli, należy na kilka naraz.
4
Przyszyć guziki lub haftki na jedną stronę swojego pasa z psiej sierści. Z drugiej strony szyć zawiasy z koronki. Zrób dwa rzędy oczek, aby można było regulować gęstość objęciem lędźwiowej.
5
Pas można i свалять – jest to nawet łatwiejsze, nie trzeba przędzenie wełny wątku. Sposobów jest kilka, wybierz najbardziej odpowiedni dla ciebie. Na owijania folią bąbelkową rozłożyć sierść w postaci futrzany szalik, przykryć taką samą folią. Ten „kanapkę” umieścić pod dywan na проходном miejscu. Będziesz sami swoimi nogami утаптывать wełna. Jeśli grubość filcu wydaje się niewystarczająca, należy dodać równomiernie surowców.
6
Wyjąć wynikowy plast i wyciąć z niego „siodło” na dolnej części pleców. Szyć ten szczegół na podstawę z tkaniny, obrobić krawędzie ukośne bake, ona będzie ciągów czasowych.
7
Wełna początkowo można rozłożyć na tkaninie. Ona вобьется w materiał, a następnie pozostanie tylko wyciąć produkt z tej konstrukcji. Kolejny sposób polega na простегивании psiej sierści między dwoma kawałkami tkaniny.
8
Сваляйте pas klasyczny sposób filcowania na mokro. Układać sierść w celofan z „wypustkami” równe małymi kawałkami. Rozmiar przedmiotu rób dwa razy więcej finalnego produktu.
9
W pierwszym rzędzie, umieścić wełnianą nitkę najpierw wzdłuż, a potem w poprzek. Ułożyć drugi szereg surowców, na przemian z nićmi. Takich serii, może być od 2 do 4-6, wszystko zależy od pożądanej grubości pasa. Tylko nie zapomnij, że przy валянии zniża się długość i szerokość, ale grubość gotowego produktu wzrośnie z powodu uszczelnienia materiału.
10
Ostatni rząd udekoruj kawałkami kolorowej wełny i jasnymi nićmi. Przykryć to wszystko siatką i spray wodą z mydłem. Roll w rulon i proszę, nie krępujcie się rękami. Po kilku minutach wełna odbierze i będzie gęsta.
11
Płukania produkt w basenie. Nie wylewać wody do wanny, tak jak pozostaje bardzo dużo drobin wełny, które mogą zdobyć stoke. Jeszcze raz przepłukać pas z klimatyzacją. Zapach „psiny” łatwo odchodzi.
12
Отпарьте pas z psiej sierści żelazko, nadaj mu kształt. Do miękkości trochę szczotka jego пуходеркой dla kotów.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.