Jak zrobić modny garderoba

Modny garderoba pozwala na tworzenie najbardziej aktualne zdjęcia z bieżącego sezonu. Aby rzeczy z najnowszych kolekcji wyglądały na ciebie harmonijnie i pięknie, umiejętnie łączyć je z tymi, co już są do państwa dyspozycji. Wtedy obraz będzie nie tylko aktualnym, ale i stylowe.

Jak zrobić modny garderoba

Instrukcja

1
Przygotowując się do nowego sezonu, sprawdzić najnowsze trendy mody. W kolorowych czasopismach zazwyczaj drukują obrazy, które są istotne w bieżącym sezonie. Ale można przygotować się do zmiany garderoby z góry, po zapoznaniu się zdjęcia z pokazów mody. Przechodzą pół roku przed tym, jak rzeczy trafią do sprzedaży. Czyli jesienią będzie można dowiedzieć się, jakie rzeczy trzeba będzie kupić do przyszłej wiosny.
2
Rzeczy z nowych kolekcji pojawiają się w sprzedaży detalicznej na dwa miesiące przed rozpoczęciem sezonu. Wokół sklepy w hotelu, sprawdź nowe kolekcje. Nie ogranicza się tylko tymi działami, gdzie zazwyczaj robi zakupy. Zajrzyj w drogie butiki, uważnie rozważ wybór, wciel się w swoje ulubione rzeczy. Później można znaleźć podobne w bardziej dostępnych miejscach.
3
Zaznacz najważniejsze trendy sezonu – długość, sylwetkę, popularną gamę kolorów, ciekawe detale. Do tworzenia modnej stylizacji nie trzeba wymieniać garderoba w pełni. Kup trzy-cztery trendów rzeczy. Wybierz modele, które będzie można łączyć ze sobą i z rzeczy, które już masz w swojej szafie. Na przykład, modny sweter doskonale uzupełniają klasyczne niebieskie dżinsy i zwykły top.
4
Kupuj na tyle duże rzeczy. Parę bluzek i koszulek nie uczynią twój styl modne. A oto nowy płaszcz, sukienka, kurtka, spodnie lub spódnica niezwykłego kroju dość вправятся z tym zadaniem.
5
Nie zapomnij o akcesoria: nowej torbie, jasnym ramię lub палантине aktualne kolory. Właśnie akcenty kolorystyczne mogą podkreślić swoją świadomość trendów mody. Jeśli w modę weszły kolory, które zwykle nie nosić – jasny pomarańczowy, różowy lub khaki – nie kupuj strój odpowiedni odcień. Najprawdopodobniej po prostu nie będziesz go nosić. A oto koraliki, szalik lub duży sztuczny kwiat, który można przyczepić do ubrania lub włosów wykazać, że w pełni na bieżąco modnych prądów.
6
Zmień własne zapasy odzieży i akcesoriów. Niż w modę rzeczy, tym szybciej tracą aktualność. Z poprzednich kolekcji zostaw tylko absolutnie neutralne podstawowe modele. Wszystko, co uznano za „gwoździem” z ubiegłego sezonu, podlega безжалостному eksmisji z garderoby.
7
Zwróć uwagę na buty. Stare fasony zepsuje nawet najbardziej przemyślany sposób – nie dopuść do tego. Jeśli nie chcesz, aby przyciągnąć uwagę do stóp, wybierz neutralne неброские modelu.
8
Pozbądź się stereotypów. Nie staraj się dopasować kolorystycznie buty i torbę, nie dobieramy szminkę w kolorze лаку do paznokci i nie ubieraj się w ubrania jednej marki od stóp do głowy. Bądź odważny. Wymyślić nietypowe połączenie, podział zestawy, uzupełniając ich niezwykłe rzeczy. Eklektyzm, autorskie podejście do kształtowania garderoby jest teraz w modzie – i ta tendencja wydaje się, utrzyma się długo.
logo
Kategoria:
Trendy mody

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.