Jak zrobić gry wielokolorowa mata dla dziecka

Każda mama chce dać dla swojego skarbu niezapomniane chwile radości poznania. Zrób dla swojego okruchy własnymi rękami podkładka pod mysz, na którym będzie on w stanie rozwijać uchwyty podczas gry w pozycji leżącej na brzuchu jak i na plecach.

Jak zrobić gry wielokolorowa mata dla dziecka

Instrukcja

1
Przed tym jak zrobić wielokolorowa mata dla dziecka, należy zakupić do jego podstawy dwie kromki jasnego mocnego materiału różnego rodzaju faktur, синтепон jako wypełniacz, a także niezbędne akcesoria do projektu. Przygotuj swoją przyszłość, miejsce do gry w postaci domku, który należy dołączyć do podłoża i zrobić отгибающие otwory. Następnie wyciąć tkaniny dla otwieranych okien.
2
Ozdobić wielokolorowa mata dla dzieci produkcją różnych ptaków, jodły, maszyn, kwiatów, motyli. Aby dobrze się trzymał, szyć z tyłu okien rzepy, aby można było je otwierać i dziecko było bardziej interesujące grać.
3
Włącz swoją wyobraźnię, aby dziecko mogło rozwijać swoją wrażliwość dotykową. I aby gdziekolwiek się zwrócił mu wpadło mi coś nowego i ciekawego, do którego można z łatwością dotknąć i pomacać. Na przykład, złoty miesiąc na ciemno-niebieskim бархате itp.
4
Staraj się nie zapomnieć i o koordynację ruchową. Pamiętaj, że wszystkie znaki na dywanie muszą mieć oczy, nosy, ротики, rączki i nóżki z różnych materiałów. Jako ozdoby na choinkę użyj koraliki i guziki, które można skręcać.
5
Szyć na podkładce kwiatek z różnymi płatkami, aby można było je liczyć i rozróżniać barwy. Do środka włóż шуршащий celofan – dzieci bardzo lubią, gdy on chrupie w środku zabawek. Na motyla настрочите zamek do zapinania i rozpinania.
6
Pamiętaj, że wszystkie elementy nie powinny być zbyt małe i stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Staraj się wykonywać wielokolorowa mata tylko z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Weź linę, załóż na nią różne koraliki, grzechotki i guziki. Następnie przyszyć ją na krawędzi tak, aby maluch mógł się swobodnie poruszać zabawki, ponieważ działania podczas gry pozwolą dziecku rozwijać mięśnie, a także koordynację pracy rąk i oczu.
7
Następnie połącz ze sobą edukacyjne kwadratowe elementy z pomocą dzielonej pioruna lub guzików z oczkami do pod-łączania. Wielokolorowa mata gotowy.
logo
Article Categories:
Gry i rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *