Jak zorganizować wakacje dla dziecka na urodziny

Urodziny – to najbardziej ulubiony i upragniony urlop dla dziecka. Dzieci czekają na ten dzień z niecierpliwością, i rodzice podejmują wielkie wysiłki w celu przeprowadzenia uroczystości. Bo tak chce zadowolić dziecka. Spróbuj zrobić prawdziwą niespodziankę swojemu dziecku.

Jak zorganizować wakacje dla dziecka na urodziny

Instrukcja

1
Odbijaj od wieku dziecka, kiedy rozpocząć święto. Urodziny pięcioletniego dziecka znacznie różni się od imienin 15-latka. Jednak jeden i drugi z niecierpliwością czekają na to wydarzenie.
2
Zaproponuj dziecku sporządzić domniemany lista gości. Wyślij wszystkich zaproszeń. Zrób to z wyprzedzeniem, za 2-3 tygodnie przed uroczystej gali, aby ludzie mieli czas, kupić dziecku prezent i dokonać zmian w swoje plany.
3
Kup kolorowe naczynia i jasny obrus. Przygotuj specjalne dania, które można jeść i rękami. Mogą to być różne ciasta, kiełbaski w cieście, różne słodycze, kanapki z owoców i warzyw. Takie smakołyki spodobają się małym gościom więcej, niż wszelkiego rodzaju sałatki i hamburgery. Nie zapomnij o tort ze świecami i lody. Oprócz pysznego stołu, dzieci uwielbiają i rozrywka.
4
Zorganizuj wypoczynek dzieci na wakacje. To trudne zadanie dla rodziców. Jeśli uważasz, że nie dasz rady, to zaproś pomocników, na przykład, klaunów. Można zorganizować imprezę w dzieciństwie kawiarni lub w pobliżu basenu.
5
Udekoruj pomieszczenie, w którym będzie odbywać się impreza dla dzieci na cześć jubilata. W tym celu zaopatrz się w kolorowe balony, narysuj kolorowe plakaty. Szablony стенгазет dla dzieci można znaleźć w internecie. Po prostu ściągnij, wydrukuj i naklej na ватман. Jeśli masz czas na kreatywność, to załóż gazetę samodzielnie, korzystając z gwasz, kredki, zdjęcia twojego dziecka. Wymyślać oryginalne wierszyki i podpisu. Dodaj kolorowych cekinów.
6
Wymyśl zawody i konkursy dla uczestników. Powinny one być interesujące, zrozumiałe i łatwe выполнимыми. Przygotować drobne nagrody w postaci сувенирчиков. Dopilnuj, aby wszyscy wzięliśmy udział w grze, i nikt nie pozostał bez uwagi.
7
Należy pamiętać, że najważniejsze w dziecięcym festiwalu – to prezenty. Trzeba zapytać wcześniej pragnieniami dziecka. Jeśli finanse pozwolą, to kup kilka prezentów o długim terminie użytkowania i podaruj w różnych porach dnia. Na przykład, jedna niespodzianka z rana, kiedy dziecko się obudził, a drugi w czasie biesiady. I wtedy organizowana impreza będzie dla niego prawdziwym darem.
logo
Article Categories:
Gry i rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *