Jak zobaczyć aurę

Aura – widoczna część duszy lub aurę przedmiotu. Także to zbiór subtelnych tel. Zobaczyć całą aurę albo każde ciało subtelne oddzielnie może praktycznie każdy. Złożoność zadania zależy tylko od woli człowieka obserwować ją i angażować się w rozwój cienkiego wizji. I do tego jest kilka sposobów.

Jak zobaczyć aurę

Trzeba

  • W jednolitym kolorze powierzchni, ramki.

Instrukcja

1
Wizja fizycznymi глазамиСамый prosty i łatwy sposób, aby zobaczyć własną aurę – na tle reszty przedmiotu. Aby to zrobić, umieścić dłoń na powierzchnię i wyprostuj go. Wskazane jest, aby dłoń była na poziomie oczu. Po kilku sekundach pojawi się lekka, błyszcząca haze. To ciało eteryczne – pierwsza warstwa aury. Zobaczyć pozostałe – bardziej trudne zadanie, konieczne jest codzienne ćwiczenie. Ale są przypadki, kiedy ludzie zaczynali widzieć inne warstwy i od pierwszych dni zajęć.
2
Można również zobaczyć blask, stojąc naprzeciwko lustra, aby tył był solidne wykształcenie, jak w pierwszym ćwiczeniu. Zaglądając w lustro, ale zobacz jak przez niego. Zdaniem musi być nieostre. Najłatwiej zobaczyć poświatę wokół głowy, tak jak tam przede wszystkim skoncentrowana energia. Można postawić siebie naprzeciwko ściany i tak wpatrywać się przez niego. Czyli patrzeć zrelaksowany oczami. Można jeszcze poprosić asystenta kołysać z boku na bok, aby obserwować, jak się zachowuje aurę podczas jazdy.
3
Wizja экстрасенсорноеОбычно rozwijają takiego wizję za pomocą ramek – tak jak oni pracują bezpośrednio z umysłem. Najpierw dowiedz się u ramek, ruch, który oznacza „tak”. Czasami jest to скрещенное ich stan, czasami rozwodniony. Za pomocą ramek można nauczyć się wyznaczać granice zewnętrzne i kolor podstawowy aury. Załóżmy, że pracujesz z osobą o imieniu Alex. Zapytaj ramki: „U Aleksieja podstawowy kolor czerwony?”. Jeśli nie ma odpowiedzi, to zadaj następny kolor, i tak w górę zakresu. Nie zapomnij zapytać o biały, srebrny, złoty i różowy kolor. Jak pokazuje praktyka, stałe zajęcie przy pomocy ramek rozwija własne экстрасенсорный potencjał, i to pomaga dostrzec aurę intuicyjnie.
4
Zjednoczenie fizyczne i pozaczuciowej виденияСначала zobacz aurę na pustej ścianie i widząc kolor, dokonać ćwiczenia z ramkami. Jeśli kolory są identyczne, to można pogratulować sobie zwycięstwa. Podobne ćwiczenie łączy w sobie dwie wizje i z czasem sprawia, że w jednym kawałku.
Należy zwrócić uwagę
Nauczyć się widzieć aurę można co najmniej przez miesiąc, jeśli robić przez godzinę każdego dnia.

logo
Article Categories:
Astrologia i ezoteryka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *