Jak znaleźć dobrego тамаду

Od profesjonalizmu prowadzącego święta zależy nastrój gości, nowożeńców i atmosfera na przyjęciu. Jeśli chcesz, aby na twoim weselu nie było wyraźnie znudzonych osób, aby urlop był niezapomniany i pełen wrażeń, to zaproś dobrego тамаду.

Jak znaleźć dobrego тамаду

Instrukcja

1
Spytajcie swoich przyjaciół, krewnych i znajomych – być może ktoś z nich był niedawno na weselu i może polecić dobrego тамаду. Przed tym musisz wiedzieć, co chcesz od prowadzącego wieczoru. Czy tamada oferować kompleksowe usługi z akompaniamentem, zaproszonymi artystami, klaunów lub magików czy to będzie działać jeden, okresowo na przemian swoje wystąpienie innymi numerami. Skontaktuj się z jednym, którego ci poleci, i natychmiast skonsultować te chwile.
2
Przejrzyj ogłoszenia w gazetach i porównaj ceny biorąc pod uwagę zakres świadczonych usług. Jeśli już zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją w zakresie organizacji uroczystości ślubnych, to zapytaj, zapewniają usługi toastmasters. Można znacznie zaoszczędzić zamawiając pakiet usług w jednym miejscu. Od razu proś o podanie portfolio, zobacz materiały promocyjne, spotkaj się z mistrzem ceremonii. Nawiązać kontakt osobisty jest bardzo ważne, bo trzeba zaufać człowiekowi i w pełni polegać na jego profesjonalnej jakości. Podczas prowadzenia prób uroczystości ocenić, na ile swobodnie i nieskrępowany czuje się tamada nawet przy małej ilości widzów. Jak zwykle, „mieszać się” do trzech-czterech osób trudniejsze niż zarządzanie tłumem w kilkudziesięciu gości. Jeśli poradzi sobie z zadaniem dobrze, to można założyć, że znalazłeś „swojego” тамаду.
3
Skontaktuj się z prywatni właściciele – mistrz ceremonii, który działa tylko na siebie, bardziej ryzykowna opcja, ale jego też trzeba wziąć pod uwagę. Podczas pierwszego spotkania poproś kandydata lista osób, które mogą dać mu wskazówki, i koniecznie pogadaj z nimi. Zdasz sobie sprawę, jak jego deklarowane właściwości odpowiadają rzeczywistości i twoich oczekiwań. Zobacz informacje i ocenę pracy toastmasters z pierwszych rąk jest zawsze korzystne, niż opierać się na zdjęcia i nagrywać filmy wideo. Od razu sprawdzić ceny usług i pracować, ile będzie kosztować godzina dodatkowej pracy, bo banquet może potrwać. Obecność wielu scenariuszy będzie dodatkowym atutem. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji ważne jest, aby tamada się zorientował i szybko znalazł wyjście z sytuacji.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.