Jak zorganizować rozdanie nagród

Zachęcanie pracowników jest swego rodzaju „wiecznym silnikiem”. Stymuluje i samego поощряемого i jego współpracowników. Dlatego bardzo ważne jest, aby pięknie urządzić ceremonię wręczenia nagród.

Jak zorganizować rozdanie nagród

Instrukcja

1
Nagrody przyznawane są w uroczystej atmosferze, na walnym zgromadzeniu, z koniecznością wstępnych wydaniem rozkazu. Tylko pod warunkiem publicznego uznania osiągniętych sukcesów pracowników – nagroda ma swoją opinię i staje się prawdziwym bodźcem poprawy wyników pracy dla wszystkich członków zespołu.
2
Niektóre firmy ustanawiają specjalne nagrody, które stają się tradycyjnymi i przyznawane są raz w roku najlepszym pracownikom.
3
Jeśli jest możliwość, należy skontaktować się z sprawdzony agencji ds. organizacji przyjęć świąt i uroczystości. Wręczenie nagród dla najlepszych pracowników można synchronizować do jakiejkolwiek uroczystości. To będzie w stanie zebrać wszystkich razem i poznać się nawzajem w nieformalnej komunikacji.
4
Gotować takie święto może i sami pracownicy. Wymyślać konkursy i kostiumy (jeśli korporacyjny uroczystość stwierdzić, jak bal lub przedstawienie teatralne). Kandydatów do nagrody może być większa od liczby nagród, więc wszyscy z niecierpliwością będą czekać na uroczystości, na której będą znane nazwiska zwycięzców.
5
Dla wręczenie korporacyjnej nagrody dostępna restauracja, statek lub umówić się na wspólny wyjazd na krajowy lub zagraniczny ośrodek.
6
Zaproś do prowadzenia ceremonii profesjonalnych artystów i showmen od, które pomogą stworzyć świąteczną atmosferę. W tym przypadku wręczenie nagród pewno zostanie zapamiętany zespołu firmy na długo.
7
Składki może być wiele: nie tylko podstawowe, ale i humorystyczne czysto zachęcające. W tym celu należy skontaktować się z producentami na wynos. Oni изготовят pamiątkowe dyplomy i nagrody dla zwycięzców.
8
Pamiętaj: z reguły wygrywają są te firmy, które zachęcają swoich pracowników nagrodami, prezentów i nagród, wyjazdów za granicę lub zwykłymi premii ikonami i dyplomy. Od dawna wiadomo, że zachęty do pracy są najważniejszym bodźcem wysokiej wydajności.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.