Jak zdobyć faceta-Kogut

Mężczyznę-Koguta może zdobyć kobieta, która ma takie cechy jak cierpliwość, wytrwałość i zaangażowanie. Chiński kalendarz daje tych młodych ludzi niesamowitą любвеобильностью i temperament.

Jak zdobyć faceta-Kogut

Instrukcja

1
Utrzymuj mężczyznę-Kogut we wszystkich jego przedsięwzięciach, nawet najbardziej niezwykłych. Budowanie z nim plany, одобряйте inicjatywę. To zdobędzie jego zaufanie i wzmocnić wiarę we własne siły. Koniecznie mów mu komplementy i słowa uznania.
2
Mężczyzna-Kogut skłonny do przesady, niektóre fakty. Jeśli podejrzewam, takiego, udawaj, że wierzysz mu. Może on się pochwalić, że o swoich osiągnięciach w tej lub innej dziedzinie.
3
Twój towarzysz jest bardzo zazdrosny, ale krytykę pod swoim adresem tolerować nie będzie. Dlatego staraj się nie podawać widok, co was denerwuje go, komunikacja z innymi przedstawicielkami płci pięknej. Podczas kłótni możesz płakać, Kogut nie znosi kobiecych łez, i od razu przyznaje się do winy.
4
Omów zagadnienia związane ze zmianą dotychczasowego trybu życia, bardzo ostrożnie. Zacznij trudną rozmowę, wymagający kompromisowego rozwiązania, z daleka. Mężczyzna-Kogut odnosi się do konserwatystów, trudno go przekonać, że sufity napinane, na przykład, znacznie bardziej niezawodne innych powłok. Co prawda, po dokonaniu naprawy, pierwszy podziękuje, że twój młody człowiek.
5
Stwórz przytulną atmosferę i komfort. Twój wybranek jest bardzo wybredny w życiu codziennym, schludny i zwracać uwagę na szczegóły. Przygotować ulubione potrawy Koguta, podawać je w eleganckiej oprawie. Młody człowiek na pewno doceni twoje wysiłki.
6
Zaproś mężczyznę-Kogut w miejsca publiczne, na masowe imprezy kulturalne. Tacy ludzie bardzo czarujący, dowcipny i mają dobre poczucie humoru. Są one w stanie stać się duszą każdej firmy, a uwagę otwiera drugi oddech i daje im siłę do samodoskonalenia.
7
Twoja własna opinia może nie być zgodne ze spojrzeniem na problem twojego młodego człowieka, ale nie mów mu o tym od razu, bo prowokuje kłótnię. Niech minie godzina, a następnie wrócisz do dyskusji na temat i będzie w stanie znaleźć właściwe rozwiązanie. Staraj się unikać konfliktów, nie narzucić swój punkt widzenia.
8
Porozmawiaj z mężczyzną-Kogutem na różne tematy. Nie bój się pokazać erudycję, wyrazić swoje zdanie w danej kwestii. Tym ludziom niezwykle ważne jest, aby zrozumieć nowe. Postaraj się znaleźć wspólne hobby, ulubione zajęcie zbliży was i pozwoli wyprowadzić stosunki na nowy poziom.
logo
Article Categories:
Astrologia i ezoteryka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *