Jak zdobyć zaufanie dziewczyny

Kto zna uczucie, które powstaje przy spotkaniu z dziewczyną swoich marzeń? To i подкашивающиеся nogi, i bije w szaleńczym rytmie serca. Jej przelotne spojrzenie budzi nadzieję i podnosi nastrój na cały dzień. Potajemnie zakochany i marzysz podbić ją, ale do tego trzeba ją najpierw do siebie ustawić, osiągnięcia wzajemnego zrozumienia i zaufania.

Jak zdobyć zaufanie dziewczyny

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności zaśnijcie, że nic nie jest niemożliwe. Zdobycia zaufania i można podbić każdą dziewczynę, niezależnie od wyznania, narodowości, pozycji materialnej i wyglądu. Tylko trzeba tego bardzo chcieć i zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel.
2
Najpierw z dziewczyną swoich marzeń należy nawiązać kontakt, czyli znaleźć powód do komunikacji. Podejdź do niej z pytaniem, poprosić o coś wyjaśnić lub powiedzieć, ale nie bądź zbyt nachalny, tak jak to odstrasza. Jeśli za pierwszym razem nie wyszło, drugą próbę raz nie rób, poczekać kilka dni.
3
Pozwól jej zobaczyć swoje najlepsze strony. W każdym z mężczyzn mieszka spokojny, nieśmiały, pretensjonalny i „brudny życiem” człowiek. Problem polega na tym, aby znaleźć dokładnie te cechy, które łączą się z charakterem interesującej dziewczyny. Każdy ma swój specjalny sposób komunikowania się: słownictwo, tempo mowy, intonacja. I aby nawiązać połączenie, należy starać się „отзеркаливать” jej jakości, czyli odzwierciedlać ich. Należy zwrócić uwagę na jej жестикуляцию podczas komunikowania się i staraj się ją zbadać i powtórzyć. Jeśli jest ona praktycznie nie rusza się rękami, to i staraj się tego nie robić.
4
Bez zaufania nie ma związku w ogóle być nie może, więc staram się być zawsze szczery i bardzo szczery. Nie warto skąpić na komplementy, ale należy pamiętać, że zawsze powinno być istotne. Nie podziwiaj jej smukłą figurę, jeśli ona полновата, tak jak dziewczyna, od razu zrozumie, że po prostu jej schlebia, a zainteresowanie będzie utracony. W każdym człowieku jest co podziwiać, znajdź jej godności i chwalić ich, przecież w tym nie ma ani kropli oszustwa lub fałszu. Nigdy nie wypowiadaj się w słuch to, w co sam nie wierzy. Nie należy podejmować decyzji za nią, nawet jeśli ona ci ufa w pełni, koniecznie zapytaj jej opinią. Dając obietnice, zawsze ich przestrzegać. Jeśli jesteś szczery, to po prostu nie będzie powodu, aby nie ufać.
5
Jeśli jednak chcesz osiągnąć zaufania, który kiedyś utraciły, to można to zrobić tylko czynami, czyli zawsze spełniać obietnice i zawsze robić to, co mówisz.
Należy zwrócić uwagę
Bardzo trudno jest osiągnąć zaufanie dziewczyny, która do wszystkiego odnosi się podejrzliwie. W tym przypadku co by nie zrobili, to będzie szukać haczyk.

Porada
Zdarza się, że ludzie nie widzą od razu wspólny język, ale nie martw się i opuszczać ręce – rób nowe próby.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *