Jak zawrzeć umowę z Энергосбытом

Zakup nowego mieszkania lub domu wymaga od nowego właściciela wiele metrów w różnych instancjach i rejestracji dokumentów w każdej z nich. To odnosi się do wszystkich usług, które są świadczone mieszkańcom (woda, gaz, energia elektryczna, łączność telefoniczna, itp.). Pierwszą rzeczą po zakupie mieszkalnej należy zwrócić się do Энергосбыт do zawarcia umowy na świadczenie usług.

Jak zawrzeć umowę z Энергосбытом

Trzeba

  • – paszport;
  • – świadectwo o rejestracji państwowej, który potwierdza twoje prawo do posiadania domu lub mieszkania.

Instrukcja

1
Przygotuj wszystkie dokumenty i skontaktować się z nimi w энергоснабжающую organizacji, gdzie będziesz mieć „Techniczne warunki uzyskania pomocy”. Po tym montażowe jednostka Энергосбыта miał miejsce spełnienie wszystkich warunków. Jak tylko każde z nich zostanie spełniony, otrzymasz dokument, w którym będzie podana data wykonania.
2
Po uzyskać pomoc, skontaktuj się z энергоснабжающую usługę. Poinformuj ich o tym, że warunki są spełnione. Po tym Энергосбыт wydaje zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu energii elektrycznej.
3
Weź paszport, świadectwo uzyskane pomocy i wyrusz w энергоснабжающую organizację, gdzie po okazaniu wszystkich dostępnych dokumentów trzeba mieć pozwolenie na dopuszczalną moc sieci. Zgodnie z normą, to 220w.
4
Skontaktuj się z projektowe jednostka Энергосбыта do przygotowania Technicznego zadania energetycznych twojej przestrzeni życiowej. Po tym, jak projekt zostanie opracowany, podpisz kontrakt i umowa z rozwojem i realizacją. Dalej uzgodnij je w энергоснобжающей organizacji, w dziale ewidencji energii elektrycznej.
5
Podpisz uzgodnienie projektu w Ростехнадзоре.
6
Skontaktuj się konsultacje Энергосбыта decyzji w sprawie prowadzenia prac montażowych. Do prowadzenia nadzoru do ciebie wyjedzie projektant, po zbadaniu im zostanie zawarta umowa, potwierdzający zezwolenie na prace montażowe. Po montażowych i remontowych zostanie przekazany dokument wykonawczy od organizacji, która je produkowała.
7
Wezwać specjalistów z laboratorium Энергосбыта w celu przeprowadzenia wstępnego. Po serii próbnej i ustawiania sprzętu электролабораторие wydawany jest Raport Techniczny na temat przeprowadzonych odbioru wstępnego, pracach.
8
Skontaktuj się z Энергосбыт do zbierania wszystkich wymaganych dokumentów i skieruj je w oddział dzielnicy Rtn aby uzyskać ustawy o dopuszczeniu instalacji elektrycznych w eksploatacji. Po tym jak twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone, z nadzoru przyjedzie inspektor do sporządzenia opinii o przydatności instalacje.
9
Zapłać za usługę prac montażowych Энергосбыта i Ростехнадхора. Po dokonaniu płatności z tobą zostaną podpisane zobowiązania gwarancyjne. Po czym dostaniesz umowa zawarta z энергоснабжающим organ, o dostawie energii elektrycznej na swoją powierzchnię mieszkalną.
Należy zwrócić uwagę
Nie należy podłączać prąd samodzielnie. Nielegalne podłączenie zasilania jest administracyjnym niedozwolonych.

Porada
Przy zakupie nowego mieszkania lub domu w pierwszej kolejności należy ująć kontrakt właśnie z Энергосбытом, tak jak nienależnego postępowanie w odpowiedni organ może pociągać za sobą nałożenia grzywny.

logo
Kategoria:
Użytkowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.