Jak zarejestrować terminal płatniczy

Terminale płatnicze należy instalować na małej powierzchni, równej około 1 m. kw. Za pomocą terminali można płacić za różne usługi: KOMUNALNE, telefony komórkowe, internet, kredyty w wielu bankach. Ten biznes jest bardzo istotne. Jednak zanim go uruchomić, należy stworzyć biznes plan i przewidzieć ewentualne koszty.

Jak zarejestrować terminal płatniczy

Instrukcja

1
Zastanów się, jaka forma prawna jest bardziej odpowiedni dla ciebie więcej. Możesz zarejestrować terminal płatniczy jako działalności gospodarczej jako osoba prawna albo IP.
2
Otwórz konto w bezpiecznym banku. Poznaj warunki pracy niektórych systemów płatności: E–pay i E–port. Następnie należy ująć najbardziej odpowiednie z nich umowy.
3
Pamiętaj o tym, że lokalizacja terminalu płatniczego odgrywa decydującą rolę dla rozwoju biznesu. Dlatego bardzo uważnie zapoznać się najbardziej odpowiednie miejsca do ustawienia urządzenia. Przy tym można rozważyć centrum handlowo-rozrywkowe моллы, hipermarkety, centra biznesowe. Należy pamiętać, aby drożność punktów wynosiła nie mniej niż tysiąc osób dziennie. Dalej należy zwrócić uwagę na obecność ochrony i energii elektrycznej. Jeśli twój terminal płatniczy nikt nie będzie pilnował, może być zwolniony lub jest uszkodzony.
4
Zbierz niezbędne do podłączenia terminala pakiet dokumentów:- Notarialnie świadectwo rejestracji albo świadectwo o dokonanie odpowiednich wpisów w rejestrze sądowym w sprawie rejestracji tego podmiotu;- Notarialnie zaświadczenie o inscenizacji na rachunek tego podmiotu w organach podatkowych;- Pełnomocnictwo dla osoby, która podpisała umowę, jeśli podpisanie umowy odbywało się na podstawie pełnomocnictwa;- Decyzję, lub do protokołu walnego zgromadzenia o powołaniu kierownika osoby prawnej (to ważne tylko dla osoby prawnej jako SP. z o. o., SPÓŁKI lub spółki UAB).
5
Najprostszym rozwiązaniem rejestracji terminalu płatniczego – to ПБОЮЛ. Przy tym należy zwrócić się do organu podatkowego do rejestracji i wybrać żądaną kody ОКВЭД. Następnie należy wypełnić niezbędne formularze i zapłacić podatek opłatę za rejestrację. Jeśli chcesz, możesz wykonać wydruk.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.