Jak zaproponować dziewczynie żyć razem

W miarę rozwoju stosunków młodym ludziom przestaje tęsknić rzadkich spotkań i pojawia się pragnienie, aby zobaczyć ukochaną osobę każdego dnia. Naturalnym krokiem będzie wniosek o początku wspólnego życia.

Jak zaproponować dziewczynie żyć razem

Instrukcja

1
Ostrożnie dowiedz się opinia dziewczyny. Zadawaj pytania naprowadzające, aby wyjaśnić sytuację i jej spojrzenie na wspólne zamieszkanie. Jeśli dobrze znasz swoją drugą połówkę, to nie będzie trudne.
2
Zastanów się, gdzie dokładnie będziesz wspólnie mieszkać. Jeśli u ciebie lub twojej dziewczyny mają własne mieszkanie, problem zostanie rozwiązany w ponad krótkie terminy. W przeciwnym razie można kupić/wynająć mieszkanie lub, w skrajnym przypadku, porozumienia o wspólnym miejscu zamieszkania z rodzicami.
3
Jeśli nie masz własnego mieszkania, ale jest chęć zdobycia go, lepiej skonsultować się przy jej wyborze z dziewczyną. Jeśli planujesz mieszkać w nowym domu razem, to znaczy, że ona też ma prawo głosu. Interesując się jej opinią, można pokazać swój szacunek do niej.
4
Jeśli mieszkania nie ma, a kupno lub wynajem – zbyt drogie, można po raz pierwszy zamieszkać z rodzicami. W tym przypadku pożądane jest, aby omówić ten problem z instytutu, zanim stanie się ważną rozmowę z dziewczyną. Ty, jako prawdziwy mężczyzna, rozwiąż wszystkie problemy samodzielnie, a następnie zaproponować dziewczynie już gotowy wariant.
5
Stwórz romantyczną atmosferę przed ofertą. Dziewczyna nie może zrezygnować, jeśli pokażesz się z najlepszej strony. Romantyczna kolacja, świece, kwiaty, mały prezent w postaci pudełka z kluczem, który można przedstawić po wzruszającej mowy o swoich uczuciach. Pokaż, jak ona droga, i że nie chcesz rozstawać się z nim nawet na noc.
6
Istnieją inne warianty oferty, bardziej proste. Na przykład, poważne rozmowy – można spotkać się w mieszkaniu lub kawiarni, обговариваете, jak trudno nie widywać się codziennie, a następnie rozmowa sam wyjdzie na ofertę żyć razem. Ta opcja jest idealna dla tych, którzy są przekonani, że w swojej dziewczynie i nie lubi wyzwań.
logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.