Jak zapisać się na angielski uniwersytet

Uczelnie wyższe w wielkiej Brytanii znane są jego poziom przygotowania zawodowego. Studia w Anglii przyjeżdżają studenci z całego świata. Jak zapisać się na angielski uniwersytet mieszkaniec Rosji?

Jak zapisać się na angielski uniwersytet

Trzeba

  • – pieniądze na pokrycie czesnego;
  • – świadectwo ukończenia szkoły;
  • – certyfikat zdania międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego.

Instrukcja

1
Popraw swój angielski do poziomu wystarczającego do nauki. Później trzeba będzie potwierdzić jednym z oficjalnych egzaminów językowych, na przykład, IELTS. Niezbędne punkty zależą od wymagań wybranej uczelni.
2
Ukończ szkolenie do uzyskania wyższego wykształcenia w Anglii. Absolwentom szkoły i uczniom należy przejść двухгодичное szkolenia w jednym ze specjalistycznych ośrodków dla cudzoziemców w ramach programu A-level. Jest ono równoznaczne z starszych klas angielskiej szkoły średniej i należy, tak jak w Rosji na wykształcenie średnie wyróżnia się nie dwanaście, a dziesięć lat. Inna opcja to przejście programu Fordation, trwającej zaledwie rok i przeznaczony jest przede wszystkim do podniesienia poziomu języka angielskiego kandydata. Tym samym, kto pobierał nauki w rosyjskim uczelni co najmniej dwa lata, dodatkowe programy będą opcjonalne.
3
Wybierz uniwersytet, na który chcesz zrobić. Skup się na najważniejszych dla ciebie opcje. To może być pozycja uczelni w międzynarodowym rankingu lub jego dogodna lokalizacja. Również powodem może być specyfika proponowanej uczelnią nauczania.
4
Dowiedz się wszystkie warunki otrzymania na stronie internetowej uczelni: lista niezbędnych dokumentów, koszt szkolenia, możliwość uzyskania stypendium lub finansowania dla cudzoziemca. Przygotuj i przetłumacz na język angielski wszystkie niezbędne dokumenty, wśród których powinny być twoje oceny za rosyjskie czy angielskie egzaminy, a także świadectwa i dyplomy. Zebrane dokumenty należy wysłać na uniwersytet. Należy pamiętać, że złożenie dokumentów może nastąpić z dużym zapasem czasu, np. na rok przed rozpoczęciem pożądanej studiów.
5
Poczekaj na odpowiedzi z uniwersytetu. W przypadku podjęcia pozytywnej decyzji można rozpocząć dokonywanie brytyjskiej wizy dla studenta.
logo
Article Categories:
Edukacja przedszkolna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *