Jak zapisać норковую futro

W końcu sezonu zimowego w zwyczaju sprzątać futro na przechowywanie. Aby futro zachował ładny wygląd i nie został uszkodzony zjedzony przez mole, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad.

Jak zapisać норковую futro

Trzeba

  • Środek na mole, prześcieradło, prut, rzadki grzebień, etui do przechowywania odzieży, gazety.

Instrukcja

1
Dokładnie sprawdź норковую futro przed tym, jak zabrać ją na przechowanie. Jeśli na produkcie są obecne zanieczyszczenia, należy skontaktować się w profesjonalnej pralni. Tam był czyszczony futro specjalnymi preparatami, które nie powodują szkody dla futra, a przy tym skutecznie usuwa różnorodne zanieczyszczenia. Również w pralni chemicznej mogą taktować produkt jest środkiem, który troskliwie chroni przed molami.
2
Jeśli futro bardzo запылился, zwilż białe prześcieradło i wyciśnij. Następnie rozłóż tkaninę na poziomej powierzchni i umieść na niej futro futro w dół. Weź pręt i starannie wybić. Cały kurz i suchy brud pozostanie na wilgotne prześcieradła. Powiesić płaszcz na wieszaku i pozostawić w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od promieni słonecznych.
3
Przeczesać futerko rzadkim grzebieniem lub specjalną szczotką, którą można kupić w sklepie dla zwierząt domowych lub dużym supermarkecie. Szczególną uwagę należy usunąć воротнику i kurtka mankiety. Zapnij wszystkie guziki i haftki.
4
Zabierzcie futro na przechowywanie. W żadnym wypadku nie należy umieszczać owłosiony produkt w woreczku. W przeciwnym razie może pojawić się nieprzyjemny zapach. Użyj specjalny pokrowiec do przechowywania odzieży. Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego szyte. Materiał musi przepuszczać powietrze. Można również zrobić worek z kilku warstw gazety. W tym przypadku zapach типографической farby odstraszy mole.
5
Umieścić w kieszeni норковой futra lub na dno pokrowca lek przed molami. Możesz użyć „Антимоль” lub dowolnym środek ludowej, starannie zawinięte w małej тряпичный worek. Dobrze odstrasza mole lawenda, świeże skórki z pomarańczy lub cytryny, goździki i wacik nasączony jodłowy olejem. Wybierając to lub inne narzędzie, pamiętaj, że futro szybko wchłania zapachy. Dlatego wolą przyjemny zapach.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.