Jak załatwić wizy wizyta w Rosji

Obywatele większości państw świata potrzebują wizy, aby legalnie wjechać do Rosji. Jeden z najbardziej popularnych rodzajów wiz krótkoterminowych – gość, który jest odpowiedni dla szerokiej kategorii osób.

Jak załatwić wizy wizyta w Rosji

Trzeba

  • – paszport;
  • – zaproszenie strony przyjmującej;
  • – zdjęcie.

Instrukcja

1
Dostaniesz paszport danego kraju do wyjazdu za granicę. W wielu państwach to specjalny dokument, który różni się od wewnętrznego dowodu osobistego.
2
Sprawdź, czy wybrałeś rodzaj wizy. Wiza na pobyt czasowy idealnie nadaje się do tych, kto jedzie do Rosji na zaproszenie przyjaciół lub krewnych. Dokument ten nie daje prawa do pracy, taką wizę można przedłużyć na terenie Rosji. Jeśli podróżujesz w grupie turystycznej lub zaproszeni do Rosji partnerami biznesowymi, to musisz otrzymywać wizy innego rodzaju – turystyczną lub biznesową.
3
Zbierz dokumenty niezbędne do uzyskania wizy. Zdjęcie i dołączyć zdjęcie do wartościowych. Otrzymasz zaproszenie od przyjaciela – obywatela Rosji lub człowieka, który mieszka tam na stałe. W treści wiadomości musi być określony obowiązek zapewnić państwu miejsce zamieszkania na czas podróży. Lub, jeśli będziesz żyć w innym miejscu, możesz dołączyć do innych dokumentów rezerwację miejsca w hotelu na czas pobytu w kraju.
4
Znajdź adres ambasady Rosji w swoim państwie. Można to zrobić za pośrednictwem wykaz organizacji, wydawany w swoim państwie. Jeśli ambasada będzie daleko od ciebie, skontaktuj się z nim przez telefon i sprawdzić możliwość zdalnego składania dokumentów. Na przykład, jest to możliwe, jeśli w kraju są agencje turystyczne, akredytowanych przy ambasadzie.
5
Złóż dokumenty na egzamin. Przed tym, wypełnij formularz na uzyskanie wizy. Zapłać za opłata manipulacyjna. Jego kwota zależy od kraju, w którym znajduje się ambasada, a także od pilności wykonania. Za standardowy koszt wizy będą składać do dziesięciu dni, a za dodatkową opłatą – do trzech dni roboczych.
6
Po akceptacji twojego zgłoszenia otrzymasz w określonym czasie paszport z wklejoną do niego wizy. z nią będziesz w stanie dwukrotnie przekroczyć granicę Rosji, a jeśli o multi, to i więcej razy.
Należy zwrócić uwagę
Gość wiza do Rosji – to jeden z rodzajów wiz, która jest wystawiana na podstawie otrzymanego zaproszenia. Czyli, przed przyjazdem cudzoziemca do Rosji, do niego należy wysłać zaproszenie. Z nim cudzoziemiec zwróci się do ambasady federacji ROSYJSKIEJ z wnioskiem o otrzymanie wizy obiekt.

Porada
Wiza na pobyt czasowy w Rosji. Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że czas załatwienia tej wizy może osiągnąć okres dwóch miesięcy. Księga gości (prywatny) wiza może być wydana obcokrajowcowi z powodu śmierci bliskiego krewnego w federacji ROSYJSKIEJ lub w związku z koniecznością przejścia niezwłocznego leczenia na terytorium Rosji.W zależności od wielości wjazdów, prywatna wiza do Rosji jest podzielony na dwukrotną i jednorazowa.

logo
Kategoria:
Dokumenty i wizy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.