Jak zacząć żyć razem z chłopakiem

Decyzja o wspólnym miejscu zamieszkania z ukochaną osobą – to zawsze nowy etap relacji, na które nieuchronnie przechodzi para. Ale aby to zbliżenie nie poszedł w szkodę, trzeba jak idą przygotowania i wszystko przemyśleć.

Jak zacząć żyć razem z chłopakiem

Instrukcja

1
Nie należy przyjmować takie rozwiązanie na emocjach. Po spędzonym razem romantyczny wieczór, gdy na duszy miło i spokojnie, można łatwo zgodzić się na wspólne zamieszkanie z chłopakiem. Ale trzeba spojrzeć rzeczywistości w oczy. Wspólny byt – to nie jest romans, a codzienny kontakt dwóch dorosłych ludzi, którzy mają własne przyzwyczajenia.
2
Omów, jak realne wcielenie swojego pragnienia. Trzeba uporać się z miejscem zamieszkania, i wskazane jest, aby żyć oddzielnie od swoich rodziców. Określa przyczyny, które uniemożliwiają ci żyć wspólnie, i metody ich rozwiązywania.
3
Nie ukrywaj swoich wątpliwości. Otwarta komunikacja pomoże ci wykryć ewentualne problemy z wyprzedzeniem zadbać o ich rozwiązywaniu. Być może nadejść w zdeterminowani, aby żyć wspólnie, lub odwrotnie, zdasz sobie sprawę, że na tym etapie relacji robić to niepraktyczne.
4
Bądź gotowy na ustępstwa. Jakie by ciepłe, delikatne i niezwykłymi nie były wasze relacje podczas zalotów, konkubinat może przynieść ze sobą wiele trudności. Więc zamiast tego, aby domagać się swoich preferencjach, znaleźć kompromis, bo inaczej nie będziesz w stanie się dogadać.
5
Jak najwięcej niuansów omów do przeprowadzki. Wspólne noclegi wykryje wiele nierozwiązanych chwil, którymi trzeba będzie się zająć. Więc nie zwlekaj rozmowy o tym, co jest już oczywiste i wymaga uwagi. Omów swój harmonogram dnia, plany na weekend, nawyki żywieniowe i planowanie budżetu.
6
Nie pozbawia się wolności. Jak by ludzie nie kochali, nie mogą spędzać cały swój czas razem. Szczególnie ostro potrzebę wolności może pojawić się na początku wspólnego życia, bo spotykając się, żyli każdy swoim życiem, a teraz jest wspólna. Aby związek był silniejszy, trzeba spędzać czas osobno. Upewnij się, że oboje rozumiecie to poprawnie.
7
Nie spodziewaj się wiele. Trudności i nieporozumienia w pierwszym etapie po przeprowadzce normalne, przecież każdy z was ma swoje przyzwyczajenia, a tak jak myśli nie umiesz czytać, to będzie spory. Nie trzeba się szybko decydować, co trzeba zdać i wrócić do swojego życia. Daj sobie czas na dostosowanie się do nowych okoliczności.
logo
Kategoria:
Życie rodzinne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.