Jak zacząć chodzić do solarium

Piękny, tan szczególnie atrakcyjnie wygląda w zimny okres, kiedy z powodu braku słońca twarze większości ludzi stają się blade, niemal szare. Doskonałą okazję, aby uzyskać złocisty odcień skóry obecnie zapewniają solarium. Ale, aby osiągnąć pożądany efekt i nie zaszkodzić swojemu organizmowi, początkującym należy znać pewne zasady ich wizyty.

Jak zacząć chodzić do solarium

Instrukcja

1
Zanim zdecydujesz się po raz pierwszy przekroczyć próg solarium, upewnij się, że nie ma medycznych przeciwwskazań do jego odwiedzenia. Jeśli masz jakieś przewlekłe choroby, należy skonsultować się z lekarzem. O sztuczne tan lepiej zapomnieć, jeśli cierpią z powodu cukrzycy, chorób tarczycy, chorób onkologicznych, a także przeziębił i nie zdążyli wyleczyć lub przyjmuje silne leki, w tym antybiotyki.
2
Solarium jest szkodliwe, jeśli masz na ciele znajduje się wiele znamion i piegów. A jeśli produkowali jakieś procedury ze skórą (pastowanie, woskowanie, polerowanie itp.), trzeba czekać, aż muchy się nie odbuduje.
3
Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, spróbuj wybrać dobry specjalistyczny salon, pracownikom, którym nie jest obojętny jego reputacja. Po tym wszystkim, chcesz stać się bardziej atrakcyjne, a przy tym sobie nie zaszkodzić, to znaczy, że dla ciebie powinno być ważne, jakie usługi są dostępne w salonie, jakimi lampami do opalania są i jak się fachowo ci mogą dać wskazówki i pomoc w wyborze środków do opalania.
4
Dobry opaleniznę można uzyskać w dowolnym solarium – i w układzie poziomym i pionowym. Ale zacząć swoje wizyty spróbuj z pionowego. Dowiedz się, ile w nim jest lamp (powinno być od 42 do 48), i jak oni wypracowali swój zasób. Nie warto chodzić tam, gdzie rzadko zmieniają lampy, ponieważ nie dostaniesz dobrego opalania. Ale dla początkujących nie należy opalać się również, jeśli lampy pracował mniej niż 50 godzin, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo szybko przypalone.
5
Po raz pierwszy nie warto zwlekać w solarium więcej niż 3-4 min, po raz drugi (nie wcześniej, niż przez 48 godzin) można zwiększyć czas jeszcze na chwilę, ale tutaj wszystko zależy od twojego цветотипа.
6
Sporządź plan wizyt. Aby uzyskać żądany kolor i przypiąć go, wystarczy chodzić do solarium nie więcej niż trzech tygodni dwa lub trzy razy w tygodniu. W każdym razie utrzymywał się na jednej sesji o ponad 15 minut, w żadnym wypadku nie można o tym cię poinformuje każdy onkolog. Po otrzymaniu odpowiedniego opalania zrób sobie przerwę co najmniej miesiąc, zanim pójdziesz do solarium ponownie.
7
Przed pojawieniem się w solarium nie używaj dezodorantu, nie bierz kąpiel lub prysznic, a także usunąć makijaż. Dla bezpieczeństwa trzeba będzie potrzebne: krem dla skóry, nawilżający balsam do ust, czapka lub solitaire na włosy, стикини (naklejki na sutki) lub chusteczki, okulary. Oczywiście, istnieje ryzyko, aby uzyskać jasne kręgi wokół oczu, jeśli będziesz korzystać z okularów, dlatego wielu po prostu zamykają oczy. Ale – wybór należy do ciebie.
8
Krem do opalania lepiej kupować w solarium, gdyż zwykły, do promieni słonecznych, w tym przypadku nie pasuje. Ale po raz pierwszy krem, może brać nie trzeba – tan „sprzęgło” i tak.
logo
Article Categories:
Salony piękności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *