Jak zablokować kartę Alfa-banku

Każdego właściciela karty kredytowej może czekać nieprzyjemności, jak jej utrata. Możesz zostawić kartę w bankomacie, zapominając wyciągnąć, albo nie odebrać jej, расплачиваясь w sklepie lub restauracji. Jak tylko okazało się, że ci się należy niezwłocznie zablokować dostęp do pieniędzy, leżące na mapie. Klientom Alfa-banku można to zrobić dość szybko. W marcu 2011 roku bank wprowadził nową usługę dla posiadaczy kart, i teraz pytanie o to, jak pilnie zablokować kartę Alfa-banku, klientów już nie warto.

Jak zablokować kartę Alfa-banku

Instrukcja

1
Podłącz na swoim telefonie komórkowym usługę „Alfa-Czek”. Aby to zrobić, wykorzystując swój login i hasło, zaloguj się do swojego konta w internetowym banku „Alfa-Click”. Wybierz punkt menu „Połączenie Alfa-Czek”. Zaznacz kursorem te karty bankowe, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia o produkowanych z nimi operacji za pomocą wiadomości sms. Wprowadź numer swojego telefonu komórkowego, na który chcesz otrzymywać tych informacji, a następnie kliknij przycisk „Połącz”. W oknie monitu wprowadź wysłał na telefon jednorazowe hasło, następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Od tego momentu usługa jest podłączona.
2
Jeśli abonent MTS, Beeline lub Megafon-Moskwa, to wyślij wiadomość z tekstem block na krótki numer 2265. Jego cyfry odpowiadają litery w słowie bank. Abonenci innych operatorów, należy wysłać wiadomość na inny numer– (+7 903) 767 22 65. Dane te można łatwo zapamiętać, ponieważ są one zgodne z okazji smsbank. Po tym pojawi się monit z Alfa-banku z przelewem pokoi kart. W odpowiedzi na niego wysłać wiadomość ze słowem block, po którym umieścić spację, gwiazdkę (*) i wpisz ostatnie cztery cyfry numeru tej karty, którą chcesz zablokować. Na przykład, block *1234.
3
Także łatwo można odblokować kartę w przypadku, gdy zaginął twój znajdzie. Tylko teraz trzeba będzie użyć w komunikacie słowo unblock. Skróconych do wysyłania sms-ów pozostają takie same.
4
Można również zablokować środki na mapie, korzystając z usługi „Alfa-Konsultant”. Do tego, jeśli w Moskwie i obwodzie Moskiewskim, wybierz numer (+7 495) 78-888-78; mieszkańcom innych regionów należy wybrać numer 8 (800) 2000-000. Przejdź do trybu tonowego i wtedy naciśnij przycisk „3” do awaryjnego blokady karty lub „4”, jeśli jej już można odblokować.
logo
Article Categories:
Karty plastikowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *