Jak zabawić gości konkursami

Rozrywka gości wymaga sporo czasu. Po pierwsze, trzeba wszystko zaplanować i przygotować, a po drugie, czuwać nad tym, aby wszystko szło tak, jak oczekiwaliśmy. Konkursy pomogą twoim gościom szybciej poznać, bawić ich i pozostawi po sobie miłe wrażenie.

Jak zabawić gości konkursami

Instrukcja

1
Powitaj za pomocą konkursów tych ludzi, którzy widzą siebie po raz pierwszy. Nawet jeśli zaproszono wąski krąg swoich znajomych, może zdarzyć się tak, że oni nie znają lub nie pamiętają nazw. Aby uniknąć wstydu, trzeba w zabawny sposób przedstawić wszystkich do siebie. Tutaj pomoże konkurs „Anonimowi alkoholicy”. Jego istota polega na tym, że wszystkie рассаживаются, tak, aby zobaczyć siebie. Z kolei goście muszą przedstawić w następujący sposób: „dzień dobry, nazywam się Ivan”. Wszyscy goście chórem musi odpowiedzieć: „Witaj, Ivan”. Taka pozornie bezsensowny konkurs <url> tworzy miłą atmosferę, a goście zapamiętają nazwy siebie i, co ważne, osoby.
2
Jeśli liczba gości nie pozwala na takie znajomości, to można odwołać się do konkursu „Неслучайная para”. Trzeba akompaniament. Poproś wszystkich gości wyjść na wolne miejsce i zatańczyć, dopóki gra muzyka. Jak tylko muzyka jest pęknięta, powinni wziąć sobie kogoś z obecnych w parę. Jedynym warunkiem konkursu jest to, że nie można brać już znanego człowieka. Gdy wszyscy goście podzielą się na pary, daj im zadanie. Muszą wyjaśnić, dlaczego wybrali siebie nawzajem, co w nich udziału. To może być kolor ubrania lub oczu, ulubiona muzyka lub film, itp.
3
Przesuń konkursy z balonami. Są one szeroko rozpowszechnione na imprezach i przyjęciach. Pole do popisu dla wyobraźni tutaj jest po prostu ogromny. Można poprosić gości rozbić na pary i tańczyć, trzymając piłkę między sobą. Można zorganizować konkurs na sprawność, zwycięzcą w którym będzie gość, nie zostaw piłkę itp. Takie konkursy najlepiej przeprowadzać pod muzykę.
4
Zorganizować quiz. Pomyśl wcześniej pytania. Powinny one dotyczyć tego wydarzenia. Na przykład, jeśli spędzasz urodziny, pytania mogą być przeznaczone solenizantowi. Jeśli jest to impreza firmowa, to pytaj gości o działalności firmy. Przygotować drobne prezenty dla tych, którzy odpowiedzą poprawnie.
5
Należy podziękować gościom za udział w konkursach. Tak подбодрите tych, którzy już wychodził na scenę, i odblokuj ludzi, waha uczestniczyć w walnym zabawa.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.