Jak wziąć kredyt za granicą

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się wiele reklam o zakupie nieruchomości za granicą. Przy tym zagraniczne kredyty hipoteczne są dość atrakcyjne dla mieszkańców federacji ROSYJSKIEJ, ponieważ posiadają niskich stóp procentowych. Jeśli kredyt hipoteczny w przeważającej części łatwo jest wydawana dla nierezydentów, to z kredytów kredytami sytuacja jest znacznie trudniejsze.

Jak wziąć kredyt za granicą

Trzeba

  • – wiza;
  • – umowa pożyczki;
  • – pakiet dokumentów dla wybranego kraju.

Instrukcja

1
Wybierz sposób kredytowania za granicą. Należy zauważyć, że za granicą jest możliwość zmienić kredyt hipoteczny lub kredyt konsumencki. W niektórych przypadkach można również uzyskać kredyt na zakup towarów za pośrednictwem internetu. Ostatni sposób jest preferowany dla tych, którzy często korzystają z systemami płatności elektronicznych. Kredyty gotówkowe mogą wziąć tylko ci, którzy często współpracuje z zagranicznymi bankami. A oto na zakup nieruchomości może praktycznie każdy.
2
Zrób listę krajów, w których mają możliwość uzyskania kredytu nierezydentów. Dość łatwo załatwić kredyt hipoteczny w Portugalii, Hiszpanii, Turcji i na Cyprze. W Niemczech i Francji można spotkać się z szeregiem trudności, a we Włoszech uzyskać pożyczka dla cudzoziemca jest praktycznie niemożliwe. W Chinach, których możecie następnie zmienić kredyt hipoteczny może każdy, kto mieszka lub uczyć się w kraju od co najmniej roku i charakteryzuje się stałym dochodem.
3
Skontaktuj się w firmę konsultingową do zakupu nieruchomości na kredyt. Tutaj doradzi w sprawie warunków udzielania kredytów, podpowiedzą w jaki banki się zwrócić, a także pomogą wypełnić wniosek i zebrać pakiet dokumentów. Pożyczka pod zastaw nieruchomości w krajach Europy przysługuje w wysokości do 70% kosztów zakupu, na okres do 15-30 lat pod 3-6% rocznie. Przy tym na projekt zajmie od dwóch do sześciu tygodni.
4
Należy wykupić wizę długoterminową w kraju, w którym zamierzasz uzyskać kredyt. Podstawą do uzyskania takiego dokumentu może służyć jako wstępna umowa kupna-sprzedaży. Otrzymasz od banku pozytywną decyzję i zamów umowy kredytowej.
Porada
Najlepiej wykonywać te wszystkie czynności w obecności mediatora z firmy doradczej. W przeciwnym razie można popaść w kłopoty z powodu niezrozumienia języka lub lokalnych przepisów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.