Jak wziąć kredyt w Niemczech

Jeśli zdecydujesz się na zakup nieruchomości za granicą, to nie ma nic lepszego i bardziej wygodne, niż uzyskać kredyt w Niemczech. Do cudzoziemców w tym kraju są praktycznie takie same wymagania, jak i miejscowej ludności. Przy tym oprocentowanie pożyczek kilka razy mniej, niż w bankach krajowych. Posiadanie nieruchomości w Niemczech, będziesz mógł bez problemu odbierać i konsumentów rodzaje kredytów.

Jak wziąć kredyt w Niemczech

Instrukcja

1
Poznaj ceny na rynku nieruchomości w Niemczech i dostępne oferty. Aby wziąć kredyt hipoteczny, nabył mieszkanie lub dom muszą spełniać określone wymagania. Nierezydenci Niemczech mogą ubiegać się kredyt hipoteczny tylko na nieruchomości, która przynosi dochód, tj. do wynajęcia przez cały okres spłaty pożyczki. Obiekt musi być zlokalizowany w perspektywicznym, dobrej okolicy.
2
Wybierz bank, w którym chcesz wziąć kredyt. Aby to zrobić, wpisz w dowolnej wyszukiwarce zapytanie. Jeśli dobrze znasz niemiecki lub angielski, to polecam odwiedzić strony internetowe instytucji kredytowych i przeanalizować dostępne oferty. Należy zwrócić uwagę na okres kredytowania i rozmiar hipoteki.
3
Skontaktuj się w firmę konsultingową w swoim mieście, która współpracuje z bankami w Niemczech. Powiedz, że chcesz kredyt na zakup nieruchomości. Jeśli posiadasz już pozytywna historia kredytowa w bankach europejskich, można skonsultować się o możliwości uzyskania kredytów konsumpcyjnych. Pośrednik pomoże sporządzić kwestionariusz i oświadczenie, a także podpowie lista wymaganych dokumentów.
4
Potwierdź swoją wypłacalność. Należy zauważyć, że podać należy informacje nie tylko o płace, ale i o innych rodzajów dochodów, jak również za zobowiązania i płatności. W rezultacie ustala miesięczny dochód. Aby uzyskać kredyt, płatności według niego nie powinny przekroczyć 35% od tej kwoty. Nie zapomnij zaznaczyć, w jakiej cenie planujesz wynajmować zakupionych nieruchomości.
5
Otrzymasz pozytywną decyzję w sprawie udzielenia ci kredytu. Do podpisania umowy trzeba będzie wyjechać do Niemiec. W przeciwnym wypadku wystawiony transakcja przez ministerstwo Finansów i bank Centralny federacji ROSYJSKIEJ. W tym przypadku pojawią się dodatkowe koszty i będzie zwiększona stopa procentowa.
logo
Article Categories:
Produkty kredytowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *