Jak wysłać plik przez agenta

Mail.ru Agent – program do komunikacji. Ona pozwala na wymianę wiadomości tekstowych, wykonywania połączeń głosowych i wideo, a także wysyłać bez problemu różne pliki. Jak to wysłać plik przez Agenta?

Jak wysłać plik przez agenta

Instrukcja

1
Jeśli masz już na komputerze Mail.ru Agent, możesz od razu przystąpić do czwartego punktu. Jeśli nie, to należy najpierw ściągnąć plik instalacyjny i przejść krok po kroku proces instalacji programu. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę internetową i wpisz w polu paska adresu www.mail.ru. Przed tobą otworzy się strona główna serwisu.
2
Na niej w lewej części strony znajduje się niebieski blok „Poczta”. Wybierz zakładkę „Agent”. Na wyświetlonej stronie odszukaj w prawej części zielony przycisk „Pobierz Mail.ru Agent”, kliknij na nią. Rozpocznie się proces pobierania pliku instalacyjnego. Poczekaj, aż jego zakończeniu.
3
Po tym jak plik скачался, należy wykonać samą instalację. Uruchom plik, krok po kroku przejść przez proces instalacji, wykonując odpowiednie czynności.
4
Otwórz program. Zaloguj się, aby zalogować się. Wpisz swój e-mail i hasło. Zaznacz pole wyboru obok „Zapisz hasło”, jeśli nie chcesz wprowadzać dane logowania przy każdym uruchomieniu programu. Kliknij „Ok”.
5
Przed tobą otworzy się okno programu. W nim na liście kontaktów, wybierz odpowiednią osobę, której będziesz wysyłać plik. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję „Wyślij wiadomość”. Uruchomi się okno dialogu.
6
Otwórz folder na komputerze z odpowiednim plikiem i przeciągnij plik do okna dialogu. W razie potrzeby można dodać jeszcze pliki, klikając na przycisk z symbolem plus. Po pobraniu pliku, kliknij na przycisk „Wyślij”.
7
Aby wysyłanie rozpoczęła, należy umowa o przyjęciu pliku z drugiej strony, czyli odbiorcy. Gdy naciśnie przycisk „Akceptuj”, rozpocznie się proces przesyłania. Im większy plik, tym dłużej będzie iść. Po tym jak plik jest w pełni dotrze do odbiorcy, ten będzie mógł go otworzyć i zobaczyć.
logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *