Jak wysłać pieniądze przez internet

Zakupy w internecie czasami nie tylko bardzo wygodne, ale i opłacalne. Na przykład, przy zakupie biletów lotniczych, bo ceny rosną w ciągu kilku godzin. A czasami trzeba przelać pieniądze pilnie i z minimalnym kosztem innej osoby. W tym pomagają nowoczesne technologie internetowe.

Jak wysłać pieniądze przez internet

Trzeba

  • – komputer podłączony do internetu, pieniądze.

Instrukcja

1
Kup kartę, na przykład, Visa lub MasterCard w dużym banku Sbierbank, Citibank, itp.). W ten sposób otrzymasz uniwersalny klucz do dokonywania zakupów w sklepach internetowych, na stronach dużych firm obsługujących własne serwisy internetowe sprzedaży, do transferu pieniędzy na inne konta. Ponadto, taka mapa – uniwersalny sposób na doładowanie konta w dowolnym elektronicznym systemie płatniczym.
2
Kupuj w internecie, расплачиваясь pieniędzmi leżącymi na karcie. Każdy bank informuje klienta o swoich zasadach korzystania z kart w takich przypadkach. Na przykład, aby zapłacić kartą Banku, trzeba znać nie tylko imię i nazwisko posiadacza, numer karty, trzycyfrowy kod na odwrocie, ale i wydrukowanie w bankomacie (korzystając z tej karty) hasła, z których jeden należy wpisać na stronie internetowej podczas dokonywania zakupu. To może wydawać się bardzo wygodne, ale zwiększa niezawodność operacji.
3
Skorzystaj z usługi „mobilny bank” lub „bank-on line”, które obecnie oferują banki swoim klientom-posiadaczom kart. To pozwoli ci bez wychodzenia z domu, zrobić zakupy, przelać pieniądze na konta innych posiadaczy kart tego banku, do dokonywania płatności. Taka usługa pozwoli ci otrzymywać odpowiednie hasła do odwołania pieniędzy z karty bezpośrednio na twój telefon komórkowy.
4
Załóż swoje konto w elektronicznych systemach płatności (Payu.Pieniądze, WebMoney). Aby to zrobić, należy zalogować się w systemie, należy podać dane osobowe, uzyskać identyfikacyjne numer w systemie. Potrzebne są te same dane, które podasz, otwierając konto (kartę) w banku, tylko można to zrobić, nie wychodząc z domu.
5
Skorzystaj z usług tych systemów płatności faktur (rachunków, podatków), do zakupów w sklepach internetowych, do wypłaty pieniędzy elektronicznych, dla przelewu z jednego systemu do innego. Należy pamiętać, że za wszystkie te operacje, z wyjątkiem, być może, zakupy w sklepach internetowych, pobiera pewien procent.
logo
Article Categories:
Online zakupy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *