Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach

Alkoholizm to straszna choroba, a nie nawyk lub rozwiązłość. Zacznie pić to nie tylko alkohol, a długotrwałe zatrucie organizmu alkoholem etylowym, który przekształca się w toksyczną substancję aldehyd octowy. Przyjęcie dawki alkoholu trochę stabilizuje samopoczucie, ale prowadzi do jeszcze poważniejszych konsekwencji. Trucizna w organizmie gromadzi się coraz więcej. Organizm człowieka, pracując na ogromne możliwości, radzenia sobie z nim nie może. Procedura usuwania z porządku ma na celu oczyszczenie organizmu z produktów rozpadu alkoholu.

Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach

Trzeba

  • – woda lub herbata z cytryną;
  • – wywar z dzikiej róży, kompot;
  • – słodko-napoje mleczne;
  • – węgiel aktywowany;
  • – „Корвалол”, „Валосердин”, „Valocordin”;
  • – aspiryna lub „no-spa”.

Instrukcja

1
Należy zmniejszyć dawkę spożycia alkoholu do minimum, szczególnie jeśli zacznie pić był bardzo długi, nie pierwszy i pacjent czuje się bardzo źle. Wielu specjalistów uważa, że nagłe przerwanie dostarczania alkoholu we krwi może spowodować zawał lub napady drgawek, a także tak zwaną białą życie. Jeśli człowiek naprawdę źle, lepiej dać mu 100 ml alkoholu w pierwszy dzień, ale nie w kolejnych, inaczej stopniowe przejście z jednego do porządku może płynnie przejść w nowy.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
2
Niech pacjenta jak najwięcej płynu, który pomoże usunąć z organizmu nagromadzone toksyny – to jedna z podstawowych zasad samodzielnego detoksykacji. Nadaje się prosta lub woda mineralna z sokiem z cytryny, herbata, słaby wywar z dzikiej róży, niesłodzonego soku lub kompot. Tak jak kwasu zobojętnia truciznę, nadają się słodko-napoje mleczne: niskotłuszczowy jogurt lub serum. Lepiej na zimno. Pamiętaj, im więcej płynu będzie spożywać chory, tym lepiej, zwłaszcza jeśli zacznie pojawiać się naturalnymi sposobami. W ten sposób człowiek jest w stanie uniknąć odwodnienia, które często towarzyszy wyjście do porządku.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
3
Aby szybciej oczyścić organizm, niech pacjenta do picia 500 ml wody w temperaturze pokojowej z rozpuszczonej w niej pastylką „Фурацилина” lub lekko osolonej wody – w ten sposób łatwiej wywołać odpowiednie w tej sytuacji, wymioty. Następnie daj węgiel z obliczeń 1 tabletka na 10 kg masy ciała. Robić to należy 1 raz, tak jak częste czyszczenie сорбентами usuwa z organizmu nie tylko toksyny, ale i pożyteczne substancje, których i tak nie dużo w organizmie po porządku.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
4
Pomogą ustabilizować stan takie leki, jak „Корвалол”, „Валосердин”, „Valocordin”. Rozpuścić 20 kropli w małej ilości zimnej wody i dać do picia pacjentowi jednym haustem. Ten sam efekt będzie i nalewka motherwort – 1 łyżeczka na 100 ml wody. W nich zawiera bardzo małe ilości alkoholu, tak, że pacjent będzie łatwiej znosić zatrucie organizmu. Ale zatrzymać swój wybór tylko na jakimś jednym narzędziu, w przeciwnym razie można jeszcze bardziej zaszkodzić.
5
Jeśli to możliwe, ułożyć chorego w łóżku na boku, aby on spał, tak jak sen w takich przypadkach – najlepsze narzędzie. Wszystkie organy w okresie do porządku pracował na granicy swoich możliwości, system nerwowy został перевозбужденной, dla poprawy stanu trzeba dużo odpoczywać. W żadnym wypadku nie zostawiaj go samego, zwłaszcza, jeśli jest on w stanie nietrzeźwym.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
6
W przerwach między dawkami leków pomóż choremu wziąć ciepły prysznic lub kąpiel z solą, iglastymi wyciągami, jeśli znajduje się on w stanie, który może to zrobić. Woda nie powinna być gorąca lub zimna. Naprzemienny prysznic po dłuższym porządku w ogóle może zaszkodzić, tak jak napięcie naczyń krwionośnych przy stałym spożyciu alkoholu jest uszkodzony, tak samo jak i praca serca czasami.
7
Kiedy stan się ustabilizuje, rozpuścić tabletkę (może dwie) żywy aspiryny na szklankę wody. Niech pacjenta dwa razy dziennie przez kilka dni z rzędu. To usunie bóle głowy i bóle w ciele. Wraz ацитилсалициловой kwasu nadaje się również „no-spa”. Oprócz tego, będą pomocne witamina c, glukoza, witaminy z grupy b, kwas nikotynowy, ale lepiej będzie, jeśli dawki wszystkie ustala lekarz.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
8
– Wypijmy marynowane kiszonej kapusty, ogórek marynowane. Po upływie doby można zaproponować choremu trochę chudego bulionu z krakersami, kapuśniak z kwaśnej kapusty – to jedzenie łatwiej będzie postrzegało przez organizm i pomoże ustabilizować układ trawienny. Zacznij od małych porcji, tak jak obfity obiad może sprowokować nowy atak wymiotów, zwłaszcza jeśli w czasie do porządku człowiek nic nie jadł przez długi czas. Lepiej będzie zacząć od kilka łyżek bulionu 5-6 razy dziennie.
9
Umieść горчичники na tył głowy. Mają one destrukcyjne przy bólu głowy. Jednak przy wysokim ciśnieniu, które należy zmierzyć wstępnie, taka metoda nie nadaje się.
10
Pamiętaj o wsparcie psychologiczne. Nie czytaj notacji, gdy człowiek próbuje wyjść z porządku własnymi siłami, staraj się nie podnosić głosu, nie kłóć się, tak jak chory nie może właściwie ocenić sytuację i dostrzec każdy, zwłaszcza нравоучительную informacji. Pamiętaj, że on stara się poradzić sobie z gorączką, ломотой i ból w całym ciele i emocjonalnie nie jest stabilny, więc mu jak nigdy potrzebują wsparcia i proste udział. Odłóż „odprawa” na potem, w miarę możliwości, skierowanie go wesołymi rozmowami, wspólnym oglądaniem telewizora itp., W przeciwnym razie pacjent może spaść i na nowo zacząć pić.
11
Spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Spacer na ulicy pomaga szybciej odzyskać ogólny metabolizm, a aktywna praca płuc i mięśni – wyprowadzić trucizny z organizmu. Ale silne obciążenia fizyczne w tym okresie jest surowo zabronione, tak jak serce długo pracował na granicy możliwości. Jeśli siły chodzić nie, po prostu usiądź na ulicy lub przynajmniej na balkonie. Jeśli wykonać główną część danych zaleceń, toksyny wyjdą z organizmu, i wszystkie jego funkcje wróci.
Jak wyprowadzić z porządku w domowych warunkach
12
Wezwać karetkę, jeśli u pacjenta objawy zawału lub napady serca, wahania ciśnienia krwi, бессвязную mowa w przypadku braku alkoholu we krwi w ciągu doby. To samo należy zrobić, kiedy człowiek skarży się na silny ból brzucha, który może świadczyć o zawale serca owrzodzenia lub zapalenia trzustki..
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.