Jak wyprostować uszy

Wystające uszy mogą powodować kompleksy i niezadowolenie ze swojego wyglądu nawet w ogóle pięknych ludzi. Nowoczesne osiągnięcia medycyny pozwalają rozwiązać ten niedobór dość szybko i po prostu.

Jak wyprostować uszy

Instrukcja

1
Dowiedz się, czy można zrobić korektę uszu. Produkowana jest u osób w wieku sześciu lat. W czasie operacji u człowieka nie powinno być żadnych chorób związanych z stanów gorączkowych. Kobietom nie wolno przeprowadzać operację w okresach miesięcznych.
2
Znajdź klinikę kosmetyczną, w której można zrobić tę operację. Może ona być zarówno publicznych, jak i komercyjnych. Przy tym należy pamiętać, że na większość z tych operacji plastycznych nie dotyczy obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Czyli płacić trzeba i w tym, i w drugim przypadku. Koszt zabiegu waha się od złożoności pracy i miejsca jej wykonywania, a średnio na rok 2012 wynosi dwadzieścia tysięcy rubli.
3
Zapisz się i przyjdź na wizytę do lekarza. On zbada, wytłumaczy ci, czy możliwa jest w twoim przypadku korekcja uszu i za pomocą jakiej metody. Dalej on skieruje cię do wynajęcia obowiązkowych badań, w tym krwi. Jest to konieczne, bez względu na prostotę operacji, bo nadal będziesz narażony na narkozu.
4
Jeśli cię zorganizuje wszystkie warunki zaproponowane przez lekarza, w określonym dniu przyjdź na operację. Za cztery godziny do niej należy powstrzymać się od jedzenia i picia w celu wykluczenia możliwości wystąpienia powikłań po znieczuleniu. Sama operacja będzie trwać godzinę lub dwie, ale lepiej nic nie planować na ten dzień – dodatkowy czas zajmuje wyjście ze stanu pod narkozą. Najprawdopodobniej operacja będzie ambulatoryjnej, i będziesz mógł wrócić do domu tego samego dnia.
5
Należy przestrzegać pooperacyjne tryb. Przez tydzień po zabiegu przyjdź do lekarza na usunięcie szwów. W ciągu tego czasu nie wolno dopuścić do przedostania się w uszy wody, nie próbuj złom lub dotykać miejsce szwu chirurgicznego. Po zdjęciu opaski nosić na głowie specjalną taśmę ochronną tyle czasu, ile ci wskaże lekarz. Zwykle pełną regenerację i gojenie następuje w ciągu miesiąca.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.