Jak wymienic pół roku stosunków

Uznanie i pierwsze spotkania — jak ostatnio, i w tym samym czasie, dawno temu, to było… Przez pierwsze pół roku stosunków u zakochanych dzieje się pierwsza docieranie charakterów, dzięki czemu lepiej poznają siebie i „kręcą różowe okulary”. Ale wraz z tym intensywność emocji jeszcze bardzo silny, więc taką datę wielu ludzi chce zaznaczyć jakoś wyjątkowo, aby jeszcze raz dać do zrozumienia swojej drugiej połówce, jak bardzo cenią tymi relacjami.

Jak wymienic pół roku stosunków

Instrukcja

1
Utrzyma pokusie zorganizować ukochanej sprawdzenie w duchu „czy pamięta on o tym, jaki dziś dzień”. Nawet jeśli zapomniał o zbliżającej się dacie, to nie znaczy, że on наплевательски odnosi się do swojej relacji. Dlatego sami przypomnij mu o tym, że z przodu ma wielki dzień, i omówić między sobą, jak chciałbyś go spędzić. Promuj swoje możliwości i uważnie słuchać partnera, i już w niedługim czasie uda ci się znaleźć optymalne rozwiązanie.
2
Można udać się do kawiarni lub restauracji. Lekka kolacja, kilka kieliszków wina i przyjemna muzyka, pod którą chce się tańczyć, łatwo vskruzhat głowę i tworzą romantyczny nastrój. Lepiej dać pierwszeństwo przytulnych restauracji z miłą atmosferą i dyskretny muzyką, która nie przeszkodzi ci cieszyć się rozmową i szeptać namiętne słowa miłości.
3
Jeśli masz chęć się zorganizować partnerowi niespodziankę, można zorganizować delikatny i пронизанный romantyczna kolacja dla dwojga ze wszystkimi причитающимися atrybutów – świece, serca, swoimi wyznań i pocałunki. Przy tym nie warto przygotować wiele smacznych i kalorycznych potraw (można pokazać ukochanej jaka gospodyni innym razem), w zupełności wystarczy owoców, czekolady, owoców morza, serów i mięsa (jeśli twój partner nie wyobraża sobie wegetariańskiego posiłku). Należy wcześniej wybrać muzykę, najlepiej zmysłowe liryczne kompozycje, a także te utwory, które stały się wyjątkowe dla was.
4
A można odejść od tradycyjnych stereotypów i spędzić ten dzień zupełnie inaczej. Pomyśl nad tym, aby udać się za miasto, bliżej natury, a przy tym pora roku nie ma znaczenia. Aby deszcz lub nagłe ochłodzenie nie przyłapano cię zaskoczyć, zdejmij domek na ładnej bazie wypoczynku (wiele z nich działa nie tylko w lecie) i przesuń czas, ciesząc się swoim towarzystwem. Spójrz razem na księżyc i gwiazdy i pomyśl życzenie (możliwe jest i jedno dla dwóch osób), słuchać szumu wiatru lub стуку deszczu po dachu. Można również zorganizować uroczystą kolację bezpośrednio na bazie danych (w pokoju lub pod gołym niebem), do tego, najprawdopodobniej, musisz zadbać o wszystko z góry i przywieźć zapasy ze sobą (ale na wszelki wypadek sprawdź w wybranym miejscu wypoczynku, czy są jakieś tam usługi przygotowywania posiłków).
5
Dla miłośników sportów ekstremalnych istnieje wiele sposobów, aby dobrze świętować pół roku związku, na przykład, randka na dachu lub skok ze spadochronem, nurkowaniem z akwalungiem lub jazdą w terenie – dziś można wybrać opcję na każdy gust.
6
Nie zapomnij o prezenty. Można podarować ukochanej dobre perfumy, pięknie zaprojektowany album ze wspólnymi zdjęciami, ciepły sweter (który będzie grzać go tak samo, jak twoja miłość). Prezenty można wymyślić bardzo wiele, najważniejsze jest to, aby дарились od duszy, z miłością i czułością.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *