Jak dać kwiaty: zapomniane sekrety

Kwiaty – prezent na każdą okazję. Dzielcie się, czy jesteś na wakacjach, czy aby upiększać w dni powszednie – w każdym razie to przyniesie i tobie, i temu, kto je вручаете, tylko pozytywne emocje. Oczywiście pod warunkiem, że zrobisz to dobrze.

Kwiaty na prezent

Instrukcja

1
Przede wszystkim trzeba zdecydować, z samymi kwiatami. Wybierz je zgodnie z gustami obdarzył, a także ze świeżością kolorów i własnych preferencji. Jeśli masz zamiar podarować bukiet ukochanej kobiecie, koniecznie dowiedz się, jakie kwiaty lubi najbardziej. Oczywiście, nie warto dawać na każdą okazję właśnie ich, ale w najbardziej pamiętny dzień – dzień ślubu lub na rocznicę związku, dzielcie się właśnie ich. A w pozostałych przypadkach można włączyć wyobraźnię.
2
Kwiaty wybrałeś. Następnie należy zdecydować, z ich ilością. Należy pamiętać, że przyjęte jest dawanie nieparzysta ilość kolorów, ale jeśli jest ich więcej niż dziewięciu ilość może być parzysta i nieparzysta.
3
Jeśli będziesz niósł bukiet w transporcie lub jeśli na ulicy zamrożenia lub wietrznie, twoje kwiaty należy zawinąć w papier. Ale nie zapomnij, aby usunąć go, zanim będzie je dawać. A jeśli kwiaty jako ozdoby pudełko owinięte papierem, siatką lub folią, taką opakowania należy pozostawić. Nie należy jednak przesadzić z opakowaniami – częściej kwiaty wyglądają o wiele bardziej naturalnie i szczerze, jeśli chce pan, żebym je bez opakowania.
4
Najbardziej odpowiedzialna jest bezpośrednio darowizna kolorów. Nie wahaj się, bukiet przechowywać pionowo, aby kwiaty spojrzał w górę. Zazwyczaj poziomo trzymają bukiet, kiedy nie dają, a kładą.
5
Weź bukiet w lewą rękę, uwalniając prawym pozdrowienia dla, i jak tylko wejść do mieszkania lub spotkać się z kimś, komu jest przeznaczony bukiet, wręcza go od razu, mówiąc coś w stylu „to ty”, a lepiej wymyślić coś ciekawszego. Pamiętaj, niezależnie elegancki nie był bukiet, jeśli powiesz „proszę!”, o dobrym wrażeniu od prezentu można śmiało zapomnieć. Bukiet ukochanej dziewczynie nie musi wręczać osobiście, można zostawić go tam, gdzie go na pewno znajdzie, załączając kartę lub pozostając anonimowy.
Porada
Postępując zgodnie z tymi zaleceniami, nie będziesz się bał dać kwiaty i raczej nie pomylisz. Przecież wszyscy wiedzą, że otrzymują kwiaty – to miło. Dlaczego więc nie każdy wie, że i dać je też przyjemność? Wyraź swoje uczucia za pomocą kolorów, daje kwiaty, najczęściej. I najlepiej bez okazji.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.