Jak wyciągnąć dżinsy

Kupiłeś dżinsy bez przymierzania, ale w domu okazało się, że są trochę trochę ciasne. Aby je zwiększyć, można stosować domowe metody, które wielu stosuje się w takich przypadkach.

Jak wyciągnąć dżinsy

Instrukcja

1
Zmocz dżinsy w letniej wodzie i wyciśnij. Dobrze pociągnąć w szwach we wszystkie strony i powiesić do domu zmarłego. W procesie suszenia kilka razy zdejmować je z liny i dobrze rozciągnąć na wszystkie strony.
2
Drugi sposób też wymaga moczenia spodni. Po wyciągania z wody wyciśnij i daj dobrze spłynąć wodzie, pozostawiając spodnie w łazience. Następnie wynieść na balkon i powiesić do domu zmarłego. Jeszcze mokre dżinsy załóż na siebie i chodzić w nich po pokoju dwadzieścia minut. Tak stają się kształtu ciała. Dalej rób i daj im w końcu do wyschnięcia.
3
Jeśli taka opcja nie pomógł, jeszcze raz окунайте dżinsy w wodę, отжимайте i lekko просушивайте. Następnie załóż na siebie ciepłe rajstopy, spodnie dresowe lub inne trochę starych spodnie. Z góry naciągania mokre dżinsy. Będzie bardzo nieswojo, ale spróbuj przynajmniej godzinę jak w takiej postaci w mieszkaniu. Możesz nawet skakać, wykonywać skłony i przysiady. Dodatkowo jeszcze оттягивайте rękami pas, jeśli jest on zbyt wąski. Następnie zdejmij to wszystko i odkładaj досушивать. Po takich udręk dżinsy na pewno zwiększą się o jeden rozmiar.
4
Jeśli spodnie okazały się коротковаты, to najpewniejszym sposobem, aby je powiększyć — to ciągnąć. Ale tutaj trzeba będzie pomocnik. Weź mokre spodnie we dwoje. Jeden niech trzyma za pas, drugi na dół. Staraj się jak najwięcej wyciągnąć je w przeciwne strony. Podczas suszenia należy powtórzyć tę procedurę kilka razy.
5
Można również spróbować pary jeans żelazkiem, przy tym są one nieznacznie wzrośnie. Wykręć spodnie, położyć na desce do prasowania. Rozgrzać żelazko, włącz ono? i прогладьте, wyciągając jednocześnie rękami w górę. Można jeszcze mokre lnianą serwetkę, przyłożyć do majtkach i prasować góry żelazkiem. Po takim żelazku załóż dżinsy i chodzić po pokoju, aby nabyli odpowiednią formę.
logo
Article Categories:
Odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *