Jak wybrać sobie żonę w 2017 roku

Oczywiście, te czasy, kiedy żonę mężczyźni wybierali rodzice w sytuacji finansowej i statusu, dawno już minęły. Teraz wybór drugiej połówki absolutnie wolny, ale to nie znaczy, że do tego można bagatelizować. Procent rozwodów w ciągu pierwszych 1-3 lat po ślubie mówi sam za siebie. Dlatego, zanim się związać swoje życie z kobietą, zastanów się, jaka ona będzie żoną, wyobraź sobie wasze wspólne życie, a dopiero potem zdecydować, czy warto stawiać upragnioną pieczątkę w paszporcie.

Zanim związać swoje życie z kobietą, zastanów się, jaka ona będzie żoną

Instrukcja

1
Aby rozpocząć, należy zwrócić uwagę na jej rodzinę, zwłaszcza w relacji z matką. W przypadku, gdy kobieta jest przyzwyczajona każdy swój krok uzgadniać z matką i nadal ma tendencję do ukrywania się za matczyną spódnicę, bądź przygotowany na to, że sytuacja się nie zmieni i wtedy, kiedy wejdziecie w małżeństwo. A to znaczy, że jej matka będzie aktywnie ingerować w twoje sprawy rodzinne. Pamiętaj, że wszyscy ludzie, i kobiety, i mężczyźni, na poziomie podświadomości starają się stworzyć taki model rodziny, który był u ich rodziców, dlatego dowiedz się, jakie relacje były w rodzinie swojej ukochanej.
2
Obserwuj tym, jaka jest kobieta w gospodarstwie. Ważne jest nawet nie tyle to, jak jest ekonomiczna teraz, a to, jak ona jest gotowa dowiedzieć się wszystkiego. Jeśli kobieta nie umie gotować, to nauczyć się wcale nie jest trudne. A jeśli ona nie chce się uczyć i w ogóle nie chce się tym zajmować, to w życiu rodzinnym, mogą wystąpić trudności. Jeśli jesteś gotowy, aby jeść полуфабрикатами i samodzielnie zajmować się gospodarstwem domowym, to, oczywiście, nie będzie dla ciebie problemem.
3
Należy zwrócić uwagę na to, jak kobieta należy do życia. Jeśli ona пессимистка, skłonność do depresji, wyobraź sobie, że te jego nerwowe będziesz musiał znosić dość często. Oczywiście, możesz spróbować zmienić jego światopogląd, ale bądź przygotowany na to, że jest to bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe.
4
Dowiedz się, jak kobieta odnosi się do pieniędzy. Ktoś wie, czy ona je wydawać? A zarabiać? Jeśli kobieta nie chce pracować, ale lubi dysponować cudzymi finansami, jeśli dzień po pensji ma w portfelu pusto, ale mam kilka markowych bluzek, bądź przygotowany na to, że będzie cię postrzegać jako źródło pieniędzy, a do dysponowania budżetem rodzinnym będzie bardzo, bardzo ciężko.
5
Najważniejsze – dowiedz się, jak kobieta odnosi się do dzieci. Po tym wszystkim, chcesz mamą.
6
I pamiętaj, że najważniejsze jest warunek – miłość.
logo
Article Categories:
Życie rodzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *