Jak wybrać gry kierownicy

Gry kierownica – to specjalne urządzenia symulującego zwykły samochodowy kierownicy. Aby uzyskać prawdziwą przyjemność z jazdy maszyny wirtualnej symulacji, należy zwrócić szczególną uwagę na wybór tego urządzenia.

Jak wybrać gry kierownicy

Instrukcja

1
Należy zwrócić uwagę na sposób mocowania wahacza do powierzchni stołu. Rzecz w tym, że wiele urządzeń, które są mocowane do powierzchni za pomocą rzepów lub przyssawek, regularnie отлепляются w najbardziej stresujących chwilach. W końcu kierownicę po prostu odrywa się od stołu, a gracz nie może prowadzić wirtualny samochód. Żadnej przyjemności z takich sytuacji nie dostaniesz, uwierz mi. Dlatego zaleca się kupować gry kierownice, które są najbardziej wiarygodne są przymocowane do stołu. W szczególności, solidnym mocowaniem uważane za ścisku.
2
Dalej ocenić kąt obrotu gry kierownicy. Są modele z obrotem 150 stopni, jednak kupować nie warto. Ale i kierownice z obrotem o 360 stopni też nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są one znacznie utrudniają proces gry. Optymalny kąt skrętu gry wahacza – od 180 stopni.
3
Należy zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane jest pokrycie gry kierownicy. Najtańsze urządzenia wykonują z tworzywa sztucznego, najdroższe pokryte skórą. Tworzywa sztuczne i często bardzo szybko się psuje. Ponadto, jeśli plastikowa powierzchnia kierownicy, niczym nie pokryte, to ręce będą po prostu ślizgać się po niej, a to przyniesie duże niedogodności w trakcie gry. Wybieraj gry kierownice pokryte skórą lub miękką gumą. Należy potrzymać kierownicę w rękach, ocenić swoje odczucia, sprawdź, nie ślizgają się, czy ręce podczas próby skręcić kierownicę. Rozmiar kierownicy, materiały, z których jest on wykonany, układ przycisków, itp. powinno być jak najbardziej wygodne dla ciebie.
4
Nie kupuj zbyt tani kierownicę, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby być naprawdę wygodne i na pewno szybko ulegnie zniszczeniu. Średnia cena urządzenia — 3000-5000 zł. Jeśli brakuje ci pieniędzy na jakości gry kierownicą, lepiej подкопите jeszcze trochę. Również przy zakupie należy zwrócić uwagę na stosunek ceny do jakości: wysoka cena gry kierownicy nie gwarantuje jego trwałość i komfort użytkowania.
logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *