Jak włączyć jacuzzi

Wanna z hydromasażem-jacuzzi będzie długo zapewnić komfortowy pobyt i zabiegi wodne, jeśli spełniasz wszystkie wymagania użytkownika i delikatnie się do niej odnosić. Masaż za pomocą strumieni wodnych jest bardzo dobre dla zdrowia i pomaga szybko usunąć zmęczenie po ciężkim dniu.

Jak włączyć jacuzzi

Instrukcja

1
Przed montażem wanny przygotuj pomieszczenie: przesuń prace wykończeniowe i zainstaluj filtr oczyszczania mechanicznego wody. Podłączenie i uruchomienie testowe wanny należy zlecić specjaliście.
2
Przed napełnieniem wanny wodą, zamknąć korek spustowy. Włącz wody. Jeśli mieszacz 3-x component z dwoma uchwytami, regulacja ciśnienia, obracając pokrętła (z czerwonym znacznikiem – gorącej wody, niebieski – zimna) w prawo-w lewo. Przełącznik znajduje się w środku, ustawić w żądanej pozycji: prawe – na napełnienie wanny, lewe – prysznic. U 2-x component mieszacza temperaturę wody należy regulować, przekręcając pokrętło w prawo i w lewo, a ciśnienie – podnosząc w górę.
3
Gdy woda się uzbiera do pożądanego poziomu, przejdź do uruchomienia hydromasażu. Naciśnij przycisk zasilania, powinna zaświecić się na czerwono. Jeśli silnik nie został uruchomiony, upewnij się, że woda jest na poziomie czujnika umieszczonego pod dźwignią sterowania odpływem. W celu zatrzymania silnika, naciśnij przycisk jeszcze raz. Siłę masażu do regulacji za pomocą pokrętła regulatora.
4
Jeśli wanna z elektronicznym sterowaniem, to zacznij od wciśnięcia przycisku włącz/wyłącz, znajdującego się na systemie zarządzania. Wyświetlacz powinien świecić na zielono i udostępnić wszystkie funkcje. Aby wyłączyć, naciśnij ten przycisk ponownie.
5
Rozmowy przez telefon, w przypadku połączenia przychodzącego naciśnij przycisk na panelu przycisk z ikoną telefonu i zacznij mówić. W czasie rozmowy telefonicznej, ustaje praca ręcznego dusza, dzieje się czasowe wyłączenie silnika. Aby wznowić ich pracy, po zakończeniu rozmowy, naciśnij ponownie przycisk telefonu.
6
Aby uaktywnić na kolumny sygnału z odtwarzacza CD kliknij na e-panelu przycisk CD. Aby wyłączyć, naciśnij ponownie.
7
Aby włączyć prysznic, naciśnij przycisk z obrazem konewka, aby wyłączyć, naciśnij ponownie. Do utrzymania temperatury wody naciśnij przycisk na panelu sterowania przycisk S. w Przypadku spadku temperatury, system automatycznie łączy się i przynosi go do wybranego poziomu. System nie zadziała, jeżeli poziom wody będzie niższy niż planowano. Wyłącz funkcję ponownym naciśnięciem przycisku.
logo
Kategoria:
Hydraulika

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.