Jak wgrać pilota

Przy zakupie nowego pilota/brelok zdalnego sterowania dla twojego pojazdu trzeba go flashować. Jest to konieczne w celu rejestracji pilota w systemie alarmowym samochodu. Nowy pilot może być potrzebne w przypadku utraty/uszkodzenia starego lub jeśli chcesz mieć dodatkowy pilot.

Jak wgrać pilota

Trzeba

  • – pilot/brelok;
  • – samochód.

Instrukcja

1
Wykonaj firmware pilota w samochodzie, w tym celu należy włączyć zapłon, a następnie naciśnij przycisk blokady na pilocie i cztery sekundy. Następnie wyłącz na 4 sekundy zapłon. Powtórz te czynności jeszcze dwukrotnie. Włącz zapłon samochodu. Kliknij na przycisk blokady pilota w ciągu 4 sekund. Upewnij się, że zadziałał układ blokady drzwi. Wykonaj tę czynność trzy razy. W ten sposób można zarejestrować pilota w samochodzie. Można zrobić do trzech pilotów.
2
Skorzystaj w następujący sposób, aby zaprogramować pilota samochodu. Należy zwrócić uwagę, że pamięć systemu zdalnego sterowania może przechowywać kody trzech pilotów. Jeśli uczą czwarty, pierwszy ściera się automatycznie. Nie wolno przekraczać dopuszczalnej przerwy między etapami. Przed wgraniem kluczy upewnij się, że wszystkie drzwi, pokrywa bagażnika i maskę zamknięte.
3
Włącz zapłon samochodu, kluczyk w pozycji ON, a następnie, nie więcej, niż cztery sekundy, naciśnij przycisk ryglowania, w tym нацельте pilot na receptor, który znajduje się w pobliżu głównego wyłącznika podnośników szyb. Wyłącz zapłon w ciągu od 1 do 4 sekund. Następnie ponownie wykonaj powyższe czynności. Między włączeniem, naciskając przycisk i wyłączeniem zapłonu nie powinno odbywać się więcej niż cztery sekundy, w przeciwnym razie nie uda ci się wykonać programowanie pilota.
4
Włącz zapłon, naciśnij przycisk ryglowania, przy czym skieruj pilota na urządzenie odbiorcze w pobliżu podnośników szyb. Upewnij się, że usłyszał dźwięk, charakterystyczny dla mechanizmu zamków. Ponownie naciśnij przycisk ryglowania. Następnie masz dziesięć sekund, aby zaprogramować piloty, kody, których należy dokonać w pamięć.
5
Aby to zrobić, kliknij na przycisku zamykania/otwierania. W tym momencie powinien brzmieć dźwięk zadziałania mechanizmu zamka. Wyłączyć zapłon, wyjąć kluczyk. Upewnij się, że wszystkie piloty działają poprawnie.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.