Jak uzyskać państwowy myśliwski bilet

Wydawanie publicznych myśliwskich biletów nowego wzoru rozpoczęto od 1 lipca 2011 roku. We wszystkich regionach Rosji każdy, który przebywa na tym terytorium obywatelem, może w krótkim czasie uzyskać myśliwski bilet nowego wzoru.

Jak uzyskać państwowy myśliwski bilet

Instrukcja

1
Jeśli masz już ma myśliwski bilet w starym stylu, to masz prawo, aby uzyskać nowy, nie poddając egzamin z zasad polowania, bezpieczeństwa i obchodzenia się z bronią. Jeśli bezpłatne bilet po raz pierwszy, to zdawać będzie. Skontaktuj się z wystawieniem biletu do tego organ władzy wykonawczej w twojej okolicy, który jest upoważniony do wydawania myśliwskie bilety.
2
Zapoznaj się z rozkazem od 20.01.2011 r. nr 13 „w Sprawie zatwierdzenia procedury wydawania i unieważniania łowieckiego biletu jednego federalnego próbki, formy łowiectwa biletu” Ministerstwa przyrody federacji ROSYJSKIEJ. Przejdź do strony organu władzy lokalnej, na nim powinna być umieszczona w „Memo ” myśliwego”, w której dostępna jest kolejność swoich działań.
3
Aby uzyskać państwowy myśliwski bilet, trzeba będzie wypełnić ujednolicony formularz wniosku o wydanie biletu jednego federalnego próbki. Zabrać ją można w administracji lub na miejscu władz lokalnych. Podaj w nim swoje imię, nazwisko i nazwisko rodowe, datę i miejsce urodzenia, adres, telefony kontaktowe oraz, jeśli jest dostępny, adres e-mail. Do wniosku należy załączyć kopię dowodu osobistego, kopię biletu starego wzoru (jeśli jest dostępny) i 2 zdjęcia 3×4 (sprawdź – rozmiar zdjęcia może się różnić).
4
Prześlij dokumenty listem poleconym z potwierdzeniem i inwentaryzacji pocztą, jeśli nie ma możliwości rezygnacji z ich osobiście. Jeżeli można oddać osobiście, to nie zapomnij przy tym uzyskać zaświadczenie o tym, że twoje dokumenty przyjęte w całości. Termin rozpatrzenia dokumentów i podejmowania decyzji w sprawie wniosku – 5 dni roboczych od momentu otrzymania.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli masz niezapłacone lub неснятая wyrok, to w uzyskaniu łowieckiego biletu ci odmawiają. Informacje na temat wyroków skazujących państwowe organy sprawdzają samodzielnie.

Porada
Przynosić do wymiany myśliwski bilet starego wzoru nie trzeba. Opłata za wystawienie państwowego łowieckiego biletu nowej próbki nie są pobierane.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *