Jak uzyskać numer gg za darmo

GG – popularny serwis do on-line komunikacji. Każdy użytkownik serwisu ma swój unikalny numer. Aby uzyskać numer GG za darmo, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej.

GG - popularny serwis on-line komunikacji.

Trzeba

  • Komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Wejdź na stronę GG.
2
W prawym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk „Rejestracja”, kliknij na nią.
3
Pracujesz w menu rejestracji. Należy wypełnić wszystkie pola – należy podać imię i nazwisko, płeć, Adres e-mail, hasło (i jeszcze raz, aby potwierdzić), datę urodzenia. Następnie wpisz na zdjęciu cyfry w polu znajdującym się pod nim i kliknij przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w dolnej części ekranu.
4
Na twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia. Więc otwórz skrzynkę pocztową, który użyłeś do rejestracji swojego konta. Znajdź w nim list od GG Account Service, kliknij w podany w nim link.
5
Rejestracja jest zakończona. Aby wejść w GG, należy otworzyć program, w oknie „Numer GG/e-mail” wpisz adres e-mail, który użyłeś do rejestracji swojego konta, w polu „Hasło” wpisać hasło podane podczas rejestracji. Następnie kliknąć przycisk „Zaloguj się”. Teraz możesz dodać znajomych do listy kontaktów, edytować dane osobowe w specjalnym menu. W tym samym punkcie menu można zobaczyć swój numer GG, który może poinformować wszystkich, którzy chcą dodać cię do siebie.
Należy zwrócić uwagę
Aby komunikować się w GG, należy uzyskać numer Icq (UIN). Znając twoje ZWYCIĘSTWO inni użytkownicy będą mogli cię znaleźć i dodać do swojej listy kontaktów. Wiele stron prowadzą rozdania icq pokoi, gdzie można za darmo uzyskać numer gg, ale istnieje również wiele innych sposobów, aby uzyskać numery icq.

Porada
Jeśli chcesz uzyskać i przypisać nowy numer ICQ: trzeba wejść pod nazwą na Rambler (login), do którego chcesz przypisać nowy numer GG, wybierz opcję: „pobierz nowy numer”. Zostaniesz poproszony, aby wybrać Nick, Twój nick będzie widoczny na liście kontaktów Twoich znajomych. Hasło do podanym numerem GG zmieni się na hasło do podanego przez Was nazwy na Rambler (login).

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.