Jak usunąć emotikony

Emotikony są wbudowane w pewien program, zawierający menu edycji lub pisania wiadomości i komentarzy, także mogą być instalowane dodatkowo. Zazwyczaj odnosi się to do przeglądarki i GG-klientom.

Jak usunąć emotikony

Trzeba

  • – dostęp do komputera.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz usunąć emotikony, które są instalowane za pomocą dodatków do przeglądarki Mozilla Firefox, przejdź do menu listy rozszerzeń i znajdź to, które umożliwia wyświetlenie menu emotikony w oknie wprowadzania i edycji wiadomości. Po tym kliknij na przycisk „Wyłącz” lub „Usuń” w zależności od tego, czy potrzeba to rozszerzenie w przyszłości.
2
Jeśli chcesz usunąć emotikony do zainstalowania w używanym przez ciebie klient do wymiany wiadomości, przejdź do folderu zainstalowanego na swoim komputerze plików tego programu i znajdź katalog, zawierający dane elementy. Usuń ją, uprzednio zapisując na wszelki wypadek działającej konfiguracji.
3
Sprawdź menu klienta w celu przesyłania wiadomości, znajdź panel ustawień i sprawdź, czy jest w nim opcja wyłączenia wyświetlania lub całkowitego usunięcia zainstalowanych buźka.
4
Jeśli emotikony do jakiegoś programu montowano poprzez pobrania dodatkowego narzędzia, znajdź ją na liście programów w panelu sterowania w komputerze, po czym wskaż i kliknij polecenie „Usuń”. Poczekaj, aż odinstalować uśmiechów z komputera. Należy pamiętać, że w momencie ich usunięcia, należy zamknąć programy, które także używają ich, w przeciwnym razie wszystkie działania będą niedostępne lub niszczą pracy programu.
5
Należy zachować ostrożność podczas instalowania dodatkowych programów z uśmiechem w programie komputera, mogą być używane do wspólnej instalacji złośliwego narzędzi, które wysyłają dane do logowania do konta użytkownika, po czym swoje konta hacked. Dotyczy to w szczególności rozszerzeń do przeglądarek. Wśród nich do instalacji wybierz tylko te, które mają pozytywne opinie użytkowników i największą liczbę pobrań.
Porada
Nie pobieraj dodatkowe emotikony z wątpliwych stron internetowych.

logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *