Jak ustawić mysz bezprzewodową

Mysz bezprzewodowa – bardzo wygodne urządzenie, które umożliwia nie przywiązywać się do komputera, i tym nie mniej, zarządzać nim jak zwykłym wifi myszką. Bezprzewodowe urządzenia wskazujące różnych producentów mogą się różnić niektórych funkcji po zainstalowaniu i podłączeniu do komputera. Istnieje jednak kilka ogólnych zasad, które pozwalają szybko ustawić mysz bezprzewodową.

Jak ustawić mysz bezprzewodową

Instrukcja

1
W skład urządzeń wchodzą adapter USB, płyta ze sterownikami i bezpośrednio, sama myszka. Pierwsze co musisz zrobić to zainstalować sterownik w systemie operacyjnym. Włóż płytę z zestawu do napędu; jeśli rozpoczął się autoodtwarzanie, sterowniki zainstalują się samodzielnie. Jeśli nic się nie dzieje, otwórz dysk za pomocą eksploratora windows i poszukaj na nim pliki z nazwami „Install.exe” lub „Setup.exe”. Uruchom je.
2
Podłącz bezprzewodowy adapter do portu USB komputera. System wykryje nowe urządzenie, wyszuka sterowniki do niego i informuje o udanej instalacji sprzętu.
3
Wcześniej zadbaj o baterie do myszki, jeśli nie znajdują się w zestawie. Po określeniu systemem adaptera USB włóż baterie do myszki. Zwykle to wystarcza do instalacji i określenia myszy bezprzewodowej. Rzadziej może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.
4
Niektóre modele urządzeń wyposażone w dodatkowe przyciski do adaptacji i konfiguracji karty sieciowej i myszy na sygnały od siebie. Jeśli na twoich urządzeniach takie przełączniki, kliknij je. W niektórych modelach urządzeń bezprzewodowych należy kilka sekund przytrzymać te przyciski są wciśnięte. Czy trzeba to zrobić dla twojej myszy bezprzewodowej, lub ustawienia dźwięków zasilacza i myszy występują w inny sposób, należy przeczytać w podręczniku użytkownika.
logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *